1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

گالری عکس و بیوگرافی پرستو گلستانی

شروع موضوع توسط market2012 ‏7/10/14 در انجمن بیوگرافی بازیگران ایرانی

1. market2012

market2012 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    0
    گالری عکس و بیوگرافی پرستو گلستانی​

پرستو گلستانی در سال ۱۳۵۰ در تهران متولد شد. لیسانس بازیگری و کارگردانی را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفت و دوره دو سال و نیم بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما گذراند. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۵ تجربه کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۹ با «مجنون» کاری از «رسول ملاقلی پور» شروع به کار کرد.

پرستو گلستانی از زیبا خودش
    * خوشبختی یعنی دل خوش، اعصاب راحت و تن سلامت.
    * اهل نوشتن هستم، ولی وبلاگ ندارم. برای دل خودم، توی دفترم می*نویسم. فقط گاهی کسانی که بهم نزدیک هستند، می*خوانند.
    * اهلش نیستم که بخواهم برای خالی کردن دق و دلی کسی را بچزانم، ولی کاری می*کنم که طرف بفهمد، مثل بی توجهی یا سکوت.
    * تیپ سازی در کار بازیگری بستگی به جایگاه و بسترش دارد. اگر بستر مناسب و شرایط خوب داشته باشد، بد نیست.
    * من هر روز تیپ می*زنم.
    * بزرگترین غافلگیری زندگی ام خیلی خصوصی است، نمی*توانم بگویم.
    * به شدت اهل فوتبال هستم طرفدار پرسپولیس بودم که ناامیدم کرد و از دستش غمگینم، تازگی ها از استیل آذین خوشم آمده. فوتبال خارجی رو هم دنبال می*کنم و طرفدار صد در صد “مسی” هستم.
    *هم اهل خواب و رویا هستم هم اهل بیداری، بیداری یک جورایی خوب است باید همیشه بیدار باشیم. خواب هم خیلی خوب است، بستگی به حال روحیم دارد.
    *پانزده سالگی را با تئاتر شروع کردم، بعد به تلویزیون و سینما رفتم، در بیست سالگی مشهور شدم.
    *خود شهرت از دردسرهای بزرگ شهرت است، نداشتن آرامش و زندگی شخصی و خصوصی. هنگام بیماری و خستگی باهمه مشکلاتمان باید بخندیم و لبخند بزنیم.
    *زیاد پیش آمده که نقشی را دیده ام و دلم خواسته که ایکاش من بازی می*کردم.
    * گاهی ضامن می*شوم، هم ضامن بانکی و هم ضامن زبونی.
    *درباره من زیاد شایعه سازی نمی*شود، ولی می*گویند من بداخلاقم ولی واقعا اینطوری نیستم.
    *من پولدار نیستم کاشکی بودم، ماشینم پژو ۲۰۶ است.
    فلافل؛اگر خوب درست شود، خیلی خوشمزه است
    ایرانسل؛دردسر
    ازدواج موقت؛ای داد و بیداد
    اخراجی ها؛حرفی ندارم.
    گول زنک:بازیگری
    صفا سیتی:بستگی داره کی بهش چطور نگاه کنه، الان با گذشته ها فرق می*کنه.
    قیصر امین پور:خیلی از شعرهای کودکی ام را به یادم می*آره.
    دوغ:با کباب خیلی خوشمزه است.
    انرژی هسته ای:حق مسلم ماست.
    سانسور:خیلی بده
    به رنگ ارغوان:واقعاً دوستش داشتم
    مزاحم تلفنی:یعنی آدم بیکار
    * خبرنگارها، بعضی هایشان واقعا کنه هستند.
    * بازیگری شغل من است، شغل دومم کارگردانی تئاتر است و تدریس بازیگری در آموزشگاه اندیشه.
    * دغدغه من خوب بودن است، داشتن زندگی سالم و انسان بودن.
    * تعداد نقش هایی که تا به حال پذیرفتم، بیشتر از نقش هایی است که نپذیرفتم.
    * در نمایش “روی بارانی” هم کارگردانی می*کنم و هم بازی، هر روز ساعت هفت در تالار هنر اجرا می*شود و تا آخر اردبیهشت هم اجرا داریم.
    *اگر نقشی در یک فیلم خارجی پیشنهاد شود، نقش کوچک باشد، اما کار خوبی باشد، با کمال میل می*پذیرم.
    *بازیگری و کار هنری اصولاً پایان ندارد، فرقی ندارد ادبیات، شعر، سینما و مجسمه سازی و… هیچ کدام آخر ندارد.
    *ربطی ندارد که یک هنر پیشه حرفه ای آخرش حتما کارگردان شود.
    *یک بازیگر برای پیشرفت کاریش به مطالعه، تحقیق و تجربه احتیاج دارد.
    *من تقریبا مطالعه زیاد می*کنم.نمایشنامه، رمان روان شناسی، هر دقیقه در حال کتاب خواندن هستم مثل ناتور دشت و گزیده ادبیات نمایشی کودک و نوجوان را تازگی خوانده ام.
    *معمولا در انجمن های خیریه شرکت می کنم، گاهی برایشان آشپزی می*کنم، با محک ارتباط دارم تا جایی که برسم سعی می*کنم، فعالیت های اجتماعی هم داشته باشم.
    *سینما ژانر های متفاوتی دارد اما بعضی ژانرها تحت تاثیر سیاست های دنیاست و گاهی مقوله های دیگر مثل اجتماع، ماوراء و معنوی ساخته می*شوند چون آدم های مختلفی با نگاه و نقطه نظرهای مختلفی کار می*کنند، در ایران هم صدق می*کند.
    *سینمای ما در بخش معناگرا نوعی پیشرفت کرده، ولی بطور کلی سینمای مردمی یا گیشه پسند، پس رفت کرده است.
    *زمانی که بازی کردن را شروع کردم با حالا فرق می*کرد. الان همه خانواده ها دوست دارند بچه هایشان بازیگر شوند. من در یک خانواده هنر دوست به دنیا آمده بودم و نوع علاقه ام بخاطر شهرت و معروف شدن نبود. مادرم که خانم بسیار فهمیده ای بود، یکی از مشوقینم بود و از طرف خانواده مشکلی نداشتم.
    *نسل ما با نسل بچه های الان خیلی فرق دارد، نگاهی که ما نسبت به چیزهایی که برایش تلاش می*کردیم با نگاه جوانان و نوجوانان الان خیلی فرق می کرد.
    گالری عکس پرستو گلستانی

بارگذاری...