1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
 2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
 3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

کلاهبرداری از سهام عدالت مردم

شروع موضوع توسط shirin-fr ‏25/2/15 در انجمن اخبار حوادث

 1. shirin-fr

  shirin-fr کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏5/2/15
  ارسال ها:
  90
  تشکر شده:
  44
  امتیاز دستاورد:
  18
  جنسیت:
  زن
  شغل:
  گرافیست :)
  محل سکونت:
  تهران
  ه گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از مشرق، اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به اين که پرونده هاي تعدادي از مالباختگان در اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري پليس آگاهي خراسان رضوي در حال رسيدگي است، تصريح کرد: بررسي اين پرونده ها نشان مي دهد که کلاهبرداران پس از ارسال پيامک با طعمه هاي خود تماس مي گيرند و از آنان مي خواهند براي دريافت سود سهام عدالت پاي دستگاه خودپرداز بروند و سپس با همان شگردهاي قبلي و استفاده طعمه از منوي انگليسي دستگاه، به همه موجودي حساب بانکي شهروندان دستبرد مي زنند.

  سرهنگ بيدمشکي به شناسايي چند تن از عاملان اين گونه کلاهبرداري ها و تحت تعقيب قرار گرفتن آنان نيز اشاره کرد و افزود: با اين که کلاهبرداري هاي مذکور از استا ن هاي مختلف کشور انجام مي شود، پليس خراسان رضوي با رديابي هاي اطلاعاتي تاکنون برخي از متهمان را شناسايي کرده است و کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري آگاهي خراسان رضوي بررسي هاي پليسي خود را در اين باره آغاز کرده اند.

  وي همچنين با بيان اين که در حال حاضر هيچ برنامه اي براي پرداخت سود سهام عدالت از سوي دولت مطرح نشده است، خاطرنشان کرد: شهروندان به هرگونه پيامک با اين عنوان و يا پرداخت مبالغ جايزه و غيره بي اعتنا باشند و هيچ گاه پاي دستگاه هاي خودپرداز نروند چرا که براي واريز مبلغي به حساب افراد هيچ نيازي به حضور آنان پاي دستگاه خودپرداز نيست. به ويژه آن که کلاهبرداران براي آن که طعمه ها متوجه کلاهبرداري نشوند با چرب زباني و بهانه هاي واهي از آنان مي خواهند منوي انگليسي دستگاه را انتخاب کنند چون بسياري از شهروندان با زبان انگليسي ناآشنا هستند. سرهنگ بيدمشکي در پايان افزود: شهروندان هرگونه کلاهبرداري با شيوه هاي مذکور را با تلفن ۱۸۳۷۰۰ با پليس آگاهي در ميان بگذارند.

  منبع:
  شهر خبر
   
بارگذاری...