1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

" حرفای خودمونی :) "

شروع موضوع توسط _.Fateme._ ‏25/3/16 در انجمن ادبیات

1. _.Fateme._

_.Fateme._ مدیر بخش عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    نگرانم،
    خیلی نگرانم......
    برای بابا، برای مامانی، برای علی، برای جغله، برای خودم....... حتی برای خودم.....
    از حرفای پریروز دکتر ترسیدم و از حرفای دکتر امروزی حتی بیشتر..... این اصطلاحات عجیب پزشکی ک معنیشو نمیفهمی چقد ترسناکن..... میترسم.... خیلی میترسم.... : )
    فقط نمیخوام جلوتر از این بره، درد دارم اما اونقد از ادامه اش میترسم ک ترجیح میدم بگم دیگ درد ندارم...... من خیلی میترسم آخدا......هوامو داشته باش......ی بار دیگ.... فقط ی بار دیگ دستمو بگیر........من غیر تو هیشکیو ندارم .... هیشکی.... میدونی ک هیشکیو ندارم آخدا.... : )❤
    .
    این روزا خیلیا بهم میگن کمتر تو خودت بریز، حرف بزن........ اما اجازه بدید دیگ حرف نزنم، هیچوقت...... عاخه جای زخم قبلی هنوزم درد میکنه....... بذارید دیگ حرف نزنم... بذارید دیگ هیچوقت دیوارامو نریزم..... بذارید شکسته تر از این نشم...... : )!
    میدونم ک فقط خودمو دارم..... الله جانم هم اما همیشه هست، هست و منه احمق نمیدونم چرا یادم میره گاهی.... این روزا بیشتر یادم میره حتی...... چقد دورم... چقد دوریم.... هنوزم یادته منو....؟! : )
    .
    گریه؟! آخرین بار؟! همین امشب.....
    چقد؟! زیاد، عمیق ، از ته دل......
    چرا ؟! از ترس، نگرانی، دلتنگی، زخم ... تنهایی... و امان از این تنهایی.......: )!
    .
    .
    .
    #......❤

.

" فاطمه "

سايه های بیداری از این پست تشکر کرده است.
  2. _.Fateme._

_.Fateme._ مدیر بخش عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113

از غربت‌ام آنقدر بگویم که پس‌ از تو
    حتّی ننشسته ‌ست غباری به مزارم.....: )❤

سايه های بیداری از این پست تشکر کرده است.
بارگذاری...