1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
 2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
 3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.
tarrlann
آخرین فعالیت:
‏24/9/22
تاریخ عضویت:
‏24/9/22
ارسال ها:
0
تشکر شده:
0
امتیاز دستاورد:
0
جنسیت:
زن
تاریخ تولد:
‏12/5/98 (سن: 25)

tarrlann

کاربر تازه وارد, زن, 25

آخرین فعالیت tarrlann:
‏24/9/22
  1. tarrlann هنوز هیچ پیام کاربری دریافت نکرده است.
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • اطلاعات شخصی

  جنسیت:
  زن
  تاریخ تولد:
  ‏12/5/98 (سن: 25)
  لیزر فوتونا چیست؟
  با افزایش سن کم‌کم چین‌و‌چروک و لک و افتادگی پوست بروز پیدا می‌کنند و همه‌ی افراد میانسال مخصوصا خانم‌ها به دنبال راه‌حلی اساسی برای درمان این مشکلات پوستی هستند.
  گاهی هم لازم است اقداماتی انجام شود تا از این مشکلات پوستی جلوگیری شود. علاوه بر مراقبت‌های عمومی و استفاده از ضدآفتاب و کرم‌های مختلف، این روز‌ها به‌کارگیری فناوری لیزر در جوانسازی و پیشگیری از پیری زودرس پوست صورت رواج زیادی پیدا کرده است.
  جوان‌سازی پوست با لیزر فوتونا چگونه انجام می‌شود؟
  این روش درمانی هم از طریق سطح خارجی پوست و هم از داخل مخاط دهان به کار گرفته می‌شود. در این درمان از ۲ طول موج مختلف لیزر استفاده شده و اثرات ضد پیری و حجم دهی پوست آن از کاربرد این دو طول موج لیزر در ۴ سطح مختلف شامل لایه‌های عمقی، میانی، مخاط دهان و بالاخره سطح پوست حاصل می‌گردد.
  به طور معمول میزان نتایج حاصله و زمان لازم برای دستیابی به این نتایج، در افراد مختلف متفاوت است، اما اغلب بیماران ضمن احساس بهبودی نسبی ظرف مدت کوتاهی بعد از درمان، نتایج واضح آن را در حدود ۲ تا ۳ ماه بعد تجربه خواهند نمود.
  نکات مهم درباره جوانسازی پوست با لیزر فوتونا معکوس سازی سیر تغییرات پیری پوست در همه افراد امکان پذیر نیست. میزان بهبودی حاصله و تعداد جلسات مورد نیاز بستگی به عوامل متعددی از جمله نوع سیستم مورد استفاده، پارامتر‌های لیزر و البته توانایی پویت برای بهسازی و موارد بسیار دیگر دارد.
  برای حصول نتیجه مناسب رعایت مراقبت‌های بعد از لیزر مانند پرهیز از نور آفتاب و استفاده از ضد آفتاب مناسب و سایر موارد تجویز شده توسط پزشک ضروری است. در غیر این صورت امکان بروز عوارض بعدی مانند ایجاد تیرگی در محل لیزر وجود دارد.