1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

Make Me/ معرفی آلبوم تازه بریتنی اسپیرز

شروع موضوع توسط Engineer ‏14/8/16 در انجمن اخبار موسیقی

1. Engineer

Engineer کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    93
    Make Me/ معرفی آلبوم تازه بریتنی اسپیرز: «...هر چند این آلبوم مسئله اصلی‌ام نیست. مراقبت از فرزندانم که حالا دیگر به مدرسه می‌روند، مهم است.»

کافه سینما-نوید نیکزاد-سرویس موسیقی:
    بعد از وقفه‌ای طولانی در انتشار آلبومی جدید، حالا بریتنی اسپیرز در آستانه عرضه آخرین کلکسیون ترانه‌هایش است. آلبوم نهم او که Glory نام دارد در روز بیست و ششم آگست عرضه خواهد شد.

اسپیرز 34 ساله در طول سال 2015 با انتشار عکس‌های فراوانی از خود در استودیو به طرفدارانش وعده عرضه آلبومی جدید را داده بود و حالا زمان انتشار رسمی آلبوم مشخص شده است.

آلبوم‌های قبلی اسپیرز در بازه زمانی نسبتا کوتاهی تولید می‌شدند اما بریتنی برای آلبوم نهم خود رویکردی متفاوت برگزید: "من با وسواس و کندی روی این آلبوم کار می‌کنم اما مطمئن باشید به زودی آن را خواهید شنید. بچه‌های من به مدرسه می‌روند و زمان زیادی از وقت من صرف کارهای آن‌ها می شود. تمام تلاش خود را برای عرضه آلبومی فوق‌العاده انجام خواهم داد اما این کار در حال حاضر اولویت اصلی من نیست و مراقبت و تربیت پسرانم مساله اصلی زندگی من است." او این مطالب را در مصاحبه‌ای که در مارچ 2015 با مجله بیلبورد انجام داد بیان کرد.

به فاصله شانزده ماه از آن مصاحبه و در پانزدهم جولای سال جاری میلادی اولین سینگل آلبوم جدید بریتنی عرضه شد. این ترانه که Make Me نام دارد گام جدیدی از سوی اسپیرز برای تکامل موسیقیایی‌اش نام گرفته است. ترانه جدید دیگری که از هم اکنون برای دانلود در دسترس است Private Show نام دارد. مدیران ارشد کمپانی RCA هم با تمجید از سمت‌گیری جدید بریتنی اسپیرز و تغییر سبک‌اش، آلبوم جدید را آلبومی فوق‌العاده و بی‌نظیر خواندند که حداقل چهار یا پنج ترانه فوق‌العاده دارد که می‌توانند مدت‌ها در صدر جدول پرفروش‌ترین‌های هفته باشند و کار کردن اسپیرز با تهیه‌کنندگان جدید و جوان را ستایش کردند.

خود اسپیرز با گفتن اینکه عرضه این آلبوم شروع دورانی تازه برای او است می‌گوید: "من حدود دو سال بر روی این آلبوم کار کردم و به همین دلیل این مجموعه مثل فرزند من است. بنابراین برای دیدن واکنش طرفداران نسبت به کیفیت آلبوم شگفت‌زده و بسیار مشتاق هستم. این آلبوم رگه‌هایی از موسیقی راک را در خود جای داده است و شنیدن آن حس بسیار خوبی برای طرفداران ایجاد می‌کند."

یکی از افرادی که در آلبوم جدید با اسپیرز همکاری کرده است جی- ایزی نام دارد که بخش‌هایی از سینگل دو صدایی Make Me را خوانده است. او در مصاحبه‌ای که در جولای 2016 انجام داد با اشاره به اینکه طرفداران بریتنی قادر خواهند بودند تا انواع مختلفی از سبک‌های موسیقی را در این آلبوم تجربه کنند به این نکته اشاره کرد که Make Me ترکیبی از هیپ-هاپ و پاپ است و برای سایر ترانه‌های بریتنی در این آلبوم هم نمی‌توان یک سبک مشخص انتخاب کرد چون او در آلبوم نهم خود تمام مرزهایی که بین ژانرهای مختلف موسیقی بوده را شکسته و تلفیقی دلنشین از همه آن‌ها ارائه کرده است.

Make Me توسط خود اسپیرز و متیو برنز نوشته شده است که سابقه همکاری طولانی با کالوین هریس را در کارنامه حرفه‌ای‌اش دارد.

ترانه دیگری که از هم اکنون در دسترس است Private Show نام دارد که نام آن برگرفته از اسم آخرین عطر عرضه شده توسط بریتنی است. این ترانه الهام گرفته از موسیقی سل است.

بعضی از تهیه‌کنندگان آلبوم تازه اسپیرز دی.جی. موستارد، یان کرک پاتریک، شنتل کرویازوک، جولی مایکلز، جاستین ترینتر و سایمون ویلکاکس هستند.

نسخه استاندارد آلبوم شامل Glory شامل دوازده ترانه است و پنج ترانه هم برای نسخه مخصوص آیتونز در نظر گرفته شده اند که Father’s Eyes، Forgiven و Just Let Me Go از جمله ترانه‌هایی هستند که احتمال عرضه آن‌ها در نسخه مخصوص آیتونز آلبوم وجود دارد.

ترانه‌های آلبوم Glory به شرح زیر هستند:

Invitation
    Make Me… (feat. G-Eazy)
    Private Show
    Just Luv Me (feat. Cashmere Cat)
    Walk of Fame (feat. Ty Dolla $ign)
    Clumsy
    Liar
    Trick or Treat (feat. Missy Elliott)
    Take Control
    Glory
    Accelerate
    Man On the Moon

Sig، N@M و _.Fateme._ از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. N@M

N@M کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    STUDENT
    به به ببینیم این دفعه چیکار کرده...:cigar:

Legolas از این پست تشکر کرده است.
  3. Legolas

Legolas کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    93