1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

کانون هواداران علیرضا طلیسچی

شروع موضوع توسط Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L ‏4/9/16 در انجمن هواداران خوانندگان

?

نظرتون درباره کارهای میلاد بابایی؟

1. عالی

4 رای
    100.0%
  2. متوسط

0 رای
    0.0%
  3. ضعیف

0 رای
    0.0%
  1. Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L

Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    ♫♪мυŜιcιმη♪♫
    بیوگرافی علیرضـا طلیسچی و عکس ها
    بیوگرافی علیرضـا طلیسچی از زبان خودش :
    علیرضا طلیسچی هستم ، متولد 7 مهرماه 1364 تهران تحصیلات : كاردانی عمران / كارشناسی موسیقی / گرایشه ساز جهانی / ساز تخصصی : پیانو
    بهمن 1384 به صورت حرفه ای وارد دنیای موسیقی شدم ، اون سالها با همكاری دوستم حمیدرضا یه گروه 2 نفری به نام ( حمیدرضا،علیرضا ) راه اندازی كردیم
    حاصلش 2 آلبوم به نام ( نارفیق 1 و 2 ) بود و به یاری خدا موفق شدم مخاطبم رو جذب كنم ! سال 86 از این گروه جدا شدم و مشغول جمع آوری آلبومی شدم كه بعدها ( حلقه ) نام گرفت،
    در دو سال این آلبوم و جمع كردم و واسه اخذ مجوز اقدام كردم كه با كم لطفی مركز موسیقی ارشاد روبه رو شد
    سال 89 تصمیم گرفتم 2تا از بهترین كارهای آلبوم و ویدیو كنم ( حلقه ) و ( قرار نبود ) كه شكر خدا با استقبال مردم روبه رو شد ...
    در آخر : ما هرچی داریم از همین مردم داریم آهنگ شناسی : آلبوم هــا : : آلبوم نارفیق (1) ، آلبوم نارفیق (2) و آلبوم بی معرفت ! [علیرضـا و حمید رضـا]
    تک آهنگ ها : تقویم ، یک درصد ، آی دزد ، قرار نبود ، با من بمون (با همراهی بابک مافی) ، روز نهم ، ناتو (با همراهی علی اصحابی) ،امشب ، چقدر دیر ( با همراهی سیاوش کسیخانی ) و اگـه بدونی-وابستگیموزیک ویدئو هـا : حلقـه ، تقویم ، قرار نبود ، چقدر دیر ( با همراهی سیاوش کسیخانی ) و اگه بدونی-وابستگی
    *************************آهنگ جدید آریا نادری پور با نام یه عالم عشق ... ( ترانــه : علیرضا طلیسچی / آهنگ و تنظیم : علیرضا افشار / میکس و مستر : آرش پاکزاد )

آهنگ جدید بهراد با نام میگم ولی ! ... ( ترانــه و آهنگ : علیرضا طلیسچی / تنظیم و میکس و مستر : حمید رشیدی )

آهنگ جدید فرشاد اسکندری به نام عطر تنت ... ( ترانه ، آهنگ و تنظیم : علیرضا طلیسچی / میکس و مستر : سعید انصار / به همراه موزیک ویدئو )

آهنگ جدید سیاوش قمصری با نام خیال بزودی ... ( ترانه سرا و آهنگساز : علیرضا طلیسچی / میکس و مستر : آرش پاکزاد )

Mosio_MP، _.thebello._ و انشرلی جون از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L

Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    ♫♪мυŜιcιმη♪♫
    به نظر من آهنگ زخم های من واقعا قشنگ بود
    طرفدارای زیادیم داشت

3. Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L

Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    ♫♪мυŜιcιმη♪♫

4. Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L

Ѕ⋰Θ⋰Ʊ⋰L کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    ♫♪мυŜιcιმη♪♫

بارگذاری...