1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

هر کي دل تنگه دلش پره ميخاد دردو دل کنه بسم الاه

شروع موضوع توسط حامي ‏8/8/13 در انجمن گفته گوی ازاد

1. حامي

حامي کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    0
    دو هفتس عاشق شدم ازم خوشش نمياد يعني خرابم خراب يکي نيس بگه چرا اون ولي خودم ميگم خريت حدو مرز نداره

mahya... و Aftbgard∞n از این پست تشکر کرده اند.
  2. queen of night

queen of night کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجو
    دوماهه تنهام گذاشته اماهنوزبهش پیام میدم وزنگ میزنم هنوزم وقتی صداشومیشنوم دیوونه میشم میدونم اونم هنوزعاشقمه اما میگه بخاطرخودت رفتم خونوادش نمیذارن مابهم برسیم بخاطرهمین تنهام گذاشت اما من بدون اون نمیتونم....

mahya...، Aftbgard∞n و Light از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. zizi.msh

zizi.msh کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    18
    شغل:
    در حال جستوجو
    :hanghead: تمام عمرم تلاش کردم اینی که الان هستم باشم ، فکر میکردم اینجوری خوشحال میشم ولی تنها چیزی که الان حسش میکنم اینه که این غرور مزخرف داره از داخل نابودم میکنه، میخواستم مستقل باشم،کسی کاریم نداشتع باشه،کسی نگرانم نشه، کسی تو‌زندگیم نباشه، حتی وقتی عاشق شدم خودمو گذاشتم تو اولویت اونقد تو این مستقل و از همه جدا بودن غرق بودم که نفهمیدم دارم همه رو از دست میدم، الان تبدیل شدم بع سنبل غرور و قدرت اطرافیانم کسی جرائت نداره بهم بگه تو!!! واقعا آزار دهندس هر چی تلاش میکنم برا عوض شدن نتیجش معکوس میشه... رفتن هیچکس برام مهم نیست ولی نبودن اون داره اذیتم میکنه...داره تلافی میکنه، مث یخ رفتار میکنه باهام .... نه میتونم ازش بگذرم نه میتونم زندگی کنم... خودمو غرق خودم کردم که حواسم پرت اون نشه ولی حتی تو اوج‌شلوغ بودن سرم یادش میفتم. مث خر تو گل گیر کردم... غرورم،قدرتم،یا عشقم!!!؟...یه زندگی پر قدرت پر از تنهایی یا یه غرور له شده و یه تکیه گاه پر ازآرامش ....

mahya...، _هیڇــ_ و Aftbgard∞n از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. زهرا 82

زهرا 82 کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    93
    زندگیم بهم ریخته. همه چی قاطی شده. خستم.

5. Dull

Dull کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    93
    تصویرم را کشیدم
    چیزی گم شده بود.
    روی خودم خم شدم :
    حفره ای در هستی من دهان گشود ¡¡¡

ابدیت غم !!!

بارگذاری...