1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

نظرتون در مورد حجاب برتر

شروع موضوع توسط Queen ‏14/9/15 در انجمن مد لباس

1. Ayatay

Ayatay کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    حرفاتون چقد قشنگه بودن ممنون
    ولی دوستان ببینید به نظر من این دل عه پاک هست که موجب حجاب میشه و حجاب یه مجموعه ست از خیلی چیزها که تنها یک بخشیش پوشش هست ....پس دل پاک و حجاب از هم جدا نیستند بهتره به این نکته توجه داشته باشیم و اینکه بعضی از دوستان میگن چون بعضی از دخترای چادری کارای خلاف حرمت چادرشون انجام میدن برا همین اونا هم از چادر متنفر شدن یا چادر از چشمشون افتاده ...ببینید به نظر من این خیلی غیر منطقیه چون ما تو هر قشری از جامعه مون آدم عه خوب و بد داریم ....چادر از نظر من یک پوشش هست که نباید بهش با جنبه ی دین و مذهب نگاه کرد چون اصلا جواب نمیده برا نسل امروز... باید به چادر به چشم یک پوششی که احساس میکنیم توش راحتیم نگا کنیم ....وقتی دختری بدون چادر هم نگاه سنگین پسری روش نیست پس لزومی نداره چادر سر کنه با همون مانتو بهتره ادامه بده .... پس چادر تنها و تنها بخش کوچکی از حجاب هست و حجاب هم بخش کوچکی از دین .
    بنظر من باید تو بحث حجاب برای چند صباحی دین رو کنار بذاریم و خودمون تصمیم بگیریم .....دختری که باطن پاکی داشته باشه اجازه نمیده ظاهرش حراج بشه نه صرفا دختری که خانواده ی مذهبی داره یا دختری که نماز میخونه.....خدا شاهده دختری رو دیدم که نماز هاش اول وقت بود و همیشه خدا روزه هاشو کامل گرفته بود اما خودش اعتراف میکرد که تمایل به خودنمایی پیش جنس مخالف داره ...
    من خودم چادری نیستم چون احساس میکنم چادر اصلا بهم نمیاد ....بخاطر دل خودم دوس دارم خوشگل باشم نه بخاطر پسرا
    و تجالبته برای خوشگل بودنم حد و مرزی رو انتخاب کردم که خدای نکرده چشم ها و قلب پسری رو ندزدم ..... ولی چادر واقعا محبوب من هست و چن صباحیه که از دوستان چادری دارم در این مورد کمک میگیرم
    من مانتوییم ...مانتوهام متوسط و حجاب ظاهریم خیلی متوسطه یعنی چندان حجاب ظاهری خوبی ندارم (اهل آرایش نیستم صرفا موها و اینا ....) اما این رو میدونم که با آین وجود تا حالا به هیچ پسری اجازه ندادم بهم چپ نگا کنه چون انقد عزت نفس و غرور و شخصیت برا خودم قائلم که میتونم با همونا همه عمر خودمو از نگاه ناپاک نگه دارم
    اما هنوز راضی نیستم چون آدما کمال طلب هستن و من میخوام بهترین باشم
    هرکدومتون از دوستان که احساس میکنه توانایی خارق العاده ای تو قانع کردن داره لطفا کمکم کنه
    شرمنده زیااادی حرف زدم

Goll Banoo، Alireza2016، Ali Akbar و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. similar moon

similar moon کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    18
    بنظر من توتوی یه 2راهی گیر کردی...هم دوسداری باحفظ بیشتر حجابت شخصیتو پاکیو دینو حفظ کنی و هم دوسداری خوشگلتر بنظر برسی برای خودت....
    چون تو نه بی حجابیو ارایش کاملو تجربه کردی ونه حجاب کاملو نمیتونی هیچ کدومو قبول کنی....
    مثل کسی میمونی که تو برزخ گیر کره وهم از گناه کردن لذت میبره وهم از کار خوب خوشش میاد...یجورایی نه خیلی ادم بدیه نخیلی ادم خوبیه...
    بذار یه مثال بزنم که کامل درکش کنی و تجربش کرده باشی...مثلا فک کن تو توی یه کلاسی هستی که دانش اموزا هر نمره ای میگیرن و هر کدوم نمره ی مخصوص به خودشو داره...بین این همه نمره ی توهیژدهه و یکی هست که نمرش بیسته ویکی هم هست که نمرش ازتو کمتره...
    خوب مسلما تو دوسداریکه نمرت بالا تر بشه ولی باید یکم از خواب و تفریحاتت که خیلی هم بهت میچسبه بزنی...وگرنه نمرت بیست یابالاتر از نمره خودت نمیشه ....
    تازه اون کسیکه نمرش بالاست بیشترمورد توجه معلم هم هست...
    درسته تفریح خوبه ودرسته زود از خواب بلندشدن یا کم خوابیدن سخته ولی ...مهم اینه که تو بهتر باشی و مورد توجه معلمت...
    شاید تواز نمره ی هیژده خودت رازی باشیو بگی خوابیدن بیشتر می ارزه....
    اما همه از نمره ی بیست تو رازین وکسایی که میگن نمره ی هیژده هم خوبه ...نمیخوان تو بیشتر از اونا بشی یا .....
    امیدوارم قانع شده باشی و تصمیمی رو بگیری که بیشتر مورد توجه کسی باشی که ارزشمندتره نه ادماییکه ازجنس توهستن ...

Goll Banoo، Ali Akbar و Alireza2016 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. دلبسته ی خدا

دلبسته ی خدا کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    از نظر من خواهری که این پوشش رو انتخاب می کنه بالاترین ارزش رو برای خودش قائل شده ...

Goll Banoo، Queen، Ali Akbar و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Ayatay

Ayatay کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    حدستون جالب و کاملا مطابق واقعیت بود....
    اما من هنوز به اون درجه از ایمان نرسیدم که بخوام بخاطر خدا از خواسته خودم بگذرم .
    کاش از منظر دین بهش نگاه نمی کردین ..چون بنظرم نگاه دین به حجاب کاملا ناقص هست....البته راه حلی که خودم پیشنهاد میکنم : میخام یه طراح لباس پیدا کنم تا برام لباس هایی رو بدوزه و شال و روسری هایی رو پیشنهاد بده که در عین زیبایی باحجاب هم باشه چون همونطور که گفتم هنوز انقدر ایمانم قوی نشده که بخام از خواسته م به این راحتی بگذرم.... و راه حل دوم اینکه فارغ از بحث حجاب شروع به قوی تر کردن ایمانم بکنم اون موقع احتمالا به قول شما روزی میرسه که خواسته ی خدا رو بتونم به خواسته ی خودم ترجیح بدم ...
    در هر حال متشکر از توجهتون

Goll Banoo، Queen و Ali Akbar از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Bahareh:)

Bahareh:) کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    93
    چادر. به نظر من چادر حجاب برتره درسته که آدم باید دلش پاک باشه ولی اگه کسی دلش پاک باشه و ایمان داشته باشه مطمئناً در ظاهرش هم مشخص میشه البته قصدم توهین به بقیه نیست
    والبته به نظرم حجاب که کامل باشه لزوما نباید چادر سر کنی بدون چادر هم میشه حجاب آدم کامل باشه

Goll Banoo، Queen، Ali Akbar و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. ندا4444

ندا4444 مدیر بخش عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    الان توجامعه طوری شده که مادره سفت چادرش رو گرفته اونوقت دخترش.....

7. Ali Akbar

Ali Akbar کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    آفرین دقیقا :thumbsup:
    ولی چرا اینجوریه؟؟؟؟ چرا مادرا به اسم اینکه بذار بچه یکم آزاد باشه، بی خیال یه همچین موارد مهمی میشن؟؟؟
    هرچند با دیدن حجاب بد دخترش، کلی حرص و جوش میخوره ولی ...

ندا4444، Goll Banoo، Queen و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Ayatay

Ayatay کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شما اول برید گذشته ی اون مادر رو ببینید بعد.....
    مطمعن باشید اون مادر در گذشته ش وقتی همسن همون دختر بوده اشتباهی انجام داده که باعثش این شده... شایدم وقتی همسن دخترش بوده مثل اون بوده ....

9. Ali Akbar

Ali Akbar کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    یعنی شما میفرمایین من برم راجع به سوابق زن مردم تحقیق کنم؟!! :bored: ....... :hilarious::hilarious:
    پس باید برم به هیستوری مرورگرش رجوع کنم :D
    ولی گذشته از شوخی .... معرفتمون روز بروز و نسل به نسل داره کمتر میشه.
    شاید حرفمو قبول نکنی، نادیا اومد میگم واست مثال بیاره :happy:

Goll Banoo، Queen، ندا4444 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. Ayatay

Ayatay کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    اییییشششش هنوز داره با من شوووخی میکنننه:mad:
    قبول میکنم داریم روز به روز دور تر میشیم از دین....

Goll Banoo، Queen و از این ارسال تشکر کرده اند.
  11. Queen

Queen کاربر اخراجی

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    شاعر و رمان نویس
    حرفاتون درباره تاپیکم جالبه....
    ممنون
    البته اینو بدونید که چادر لباس ملی ما ایرانیاست....تاریخ داره میگه که حجاب چه تاریخچه ای داره...

Ali Akbar، Ayatay و Goll Banoo از این ارسال تشکر کرده اند.
  12. sogand24

sogand24 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    93
    قبول که چادر حجاب برتره اما دست و پا گیره یا اینکه گرم میشه
    چرا با باید چادر بزاریم که به قول بعضیا از خودمون محافظت کنیم در مقابل جنس مخالف
    چرا اونا جلوی چشمشون نگیرن من با چادر اصلا راحت نیستم ترجیح میدم یه لباس رو مد اما خوب بپوشم
    نه جلف باشه حواس طرف مقابلو پرت کنه نه خودم اذیت شم

Queen، Ali Akbar و Goll Banoo از این ارسال تشکر کرده اند.
بارگذاری...