1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

مصاحبه با شیطان......

شروع موضوع توسط Zahra73 ‏18/11/15 در انجمن مطالب جالب و خواندنی

1. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    بنام الله

{یا ایها الذین آمنوا ادخلوا فی السلم کافه ولا تتبعوا خطوات اشیطان انه لکم عدو مبین:
    ای مومنان، همگی به خشنودی و ارامش (اطاعت خدا) درائید و گامهای ​

شیطان را دنبال نکنید که او برای شما دشمنی اشکار است}

اجنه کیست ؟ تو میدانی؟ برایت میگویم.....
    اجنه گروهی از مخلوقات خداوند هستند که قبل از انسان و از اتش
    خلق شده اند. جن ها در محلهای کم جمعیت و برخی از وادی ها سکوت دارند.
    انها موجودات مادی بوده و روی زمین زندگی میکنند و غذا میخورند اما چون
    لطیف هستند خوراک ویژه دارند.​

حالا مصا حبه با شیطان ...............نترس !!!!!!!

بین طرفین مصاحبه یعنی خبرنگار مسلمان و ابلیس ،​
    درحین مصاحبه بی احترامی نسبت به طرف مقابل ننموده​
    و از ناسزایی ،عصبانیت ، برهم زدن جلسه ....​
    (هم چنین ابلیس قبول نمود که به انچه که میگوید صادق و راستگو باشد!!!!!!!​
    البته احتمال این سخن خیلی ضعیف است!!!)​

سوال اول....

خودت را معرفی کن ؟

من از طائفه جن ها هستم . وخیلی جلوتر از انسان خلق شده ام .​
    نام اول من (حارث) بود ، اما پس از انکه سرو کارم با ادمیزاد افتاد،​
    مرا (ابلیس) نامیدند و مشهورم به شیطان اما فراموش نشود که من ​
    رئیس شیاطین هستم....​

نکته....

اصولا به هر موجودی سرکش وموذی و طغیان گر شیطان میگویند​
    به همین خاطر به میکروب هم در گذشته ،شیطان می گفتند.​

سوال دوم....

از صفت و کینه هایی که به تو نسبت داده اند برایمان بگو؟

صفات متعددی داشته ام ، از جمله (عزازیل) به معنی عزیز شده که​
    به دوران عظمت من بر میگردد که در میان ملائکه اسمان از احترام ​
    خاصی برخوردار بودم. ​
    (وسواس) به معنی وسوسه گر ، (رجیم) به معنی سنگ باران شده​
    (صاغر) به معنی پست و ذلیل و (خناس) به معنی پنهان شدن و باز پس رفتن​
    و اما این نکته را هم به من نسبت داده اند ; ابو مره ، ابو خلاف ، ابوالبینی​
    ابوکرداس ، ابوقتره ، ابودجانه ، ابولجن (دربرابر ابولانس برای ادم)​

نکته ...

خناس به معنی پنهان شدن و باز پس رفتن ایست چراکه وقتی اراده داشته باشم​
    و به قلب کسی راه یابم اگر ان شخص خدا را یاد کند ، من برمیگردم و پنهان میشوم​
    ***​
    ابلیس ازماده بلس است به معنی نا امیدی ​
    برگرفته از کتاب :العین –ص 1193​
    کلمه شیطان 68 بار و کلمه شیاطین 18 بار در قران امده است​
    ***​
    گویند لیبنی دختر شیطان است​

سوال سوم....

گفتی از طائف اجنه هستی ، بگو چگونه در میان فرشتگان جای گرفتی؟

من همانند دیگراجنه به زندگی عادی خود مشغول بودم تا اینکه​
    بین این طائفه ، فتنه وفساد بالا گرفت ،در این زمان بود خداوند ​
    عده ای از ملائکه را مامور کرد تا ما را به نابودی بکشانند​
    انها ماموریت خود را عملی ساختند ومن در ان میان به اسارت ملائکه​
    در امدم، در اسارت به انها گفتم که من از مومنان هستم ودر فتنهو فساد ​
    شرکت نداشتم حالا همه همنوعان مراکشتند ، مرا از خودتان به اسمان ببرید ​
    تا همراه شما ، خدا را عبادت کنم ...​

سوال چهارم...

کمی بحث را خصوصی مکنیم، درباره ازدواج و فرزندا خودت برای ما تعریف کن؟

وقتی زمان ازدواج من فرارسید خداوند از غضب اتشی را پدید اورد​
    و از ان اتش همسری را برای من به وجود اورد.​
    در مورد فرزندانم هم باید بگویم من همانند شما انسانها دارای ​
    فرزندو نسل هستم ولی نه مانند ادمیان ..​
    دراینجا باید یادی کنم از ((هام)) که با دو واسطه فرزند من بود ​
    اما راه مرا ادامه نداد. او درکودکی به دست نوح توبه کرد​
    وی با همه پیامبران ملاقات کرد. روزی هم نزد پیامبر اسلام امد ​
    واز او خواست که قران را به او بیاموزد . پیامبر او را نزد علی فرستاد.​
    هام درباره علی پرسید وپیامبر گفت: او وصی من است ، هام گفته بود:​
    نا او را در تورات و انجیل دیده ام ومبادا که امت تو از او دوری گردانند​
    که امتهای گذشته به دلیل رویگردانی از اوصیاء نابود شدند.​
    هام وقتی رفت دیگر برنگشت تا زمان جنگ صفین در لیله الهریر.​

sodab، Maryam solo❤️، mehrdad و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    خودت رو بیشتر معرفي كن؟

شيطان : اسمم شيطان است. دوست جون جوني زشتي ها و دشمن ديرينه و ابدي انسانها
    هستم. شغل اصليم مسافر كشيه. سر جاده راستي و زشتي واي ميسم و انسانها رو دربس
    ميبرم طرف گناهان و توي جاده گمراهي پياده مي كنم.

تو كه زماني مقامت اونقدر بالا بود كه در صف فرشتگان قرار گرفته بودي چرا
    به آدم سجده نكردي و طرد شدي؟

شيطان : من به خاطر سجده نكردن به آدم نبود كه رانده شدم.

مگه ميشه.تمام آدماي دنيا ميدونن كه تو به خاطر عدم سجده به آدم طرد شدي!!

شيطان : من به خاطر سجده نكردن به عشق رانده شدم. انسان تنها موجودي بود كه خداوند
    با تمام عشقش اون رو آفريد.تنها موجود عالم بود كه خدا تمام صفاتي رو كه توي خودش بود
    درون اون هم قرار داد. از روح خود در اون دميد و اون رو خليفه خودش روي زمين كرد.
    انسان تجلي عشق خداوند بود و در واقع من به خاطر سجده نكردن به معشوق خداوند رانده شدم

چرا به اين عشق سجده نكردي ؟ فقط به خاطر تكبرت؟

شيطان : روزي من يكي از بهترين آفريده هاي خدا بودم. هفت هزار سال خالصانه خدا رو
    عبادت كردم تا به آسمان هفتم رسيدم تا جاي كه حتي فرشتگان هم به من غبطه مي خوردند.
    من عاشق خدا بودم. آره اعتراف مي كنم كه من عاشق خدا بودم و مي پرستيدمش. اما وقتي
    خدا انسان خاكي رو از مشتي گل آفريد نمي تونستم تحمل كنم كه كسي بيشتر از من خدا رو
    دوست داشته باشه. نمي تونستم تحمل كنم كه خدا مشتي خاك رو از من كه از جنس آتش بودم
    بيشتر دوست داشته باشه. من از خاك برتر بودم. به انسان حسادت كردم كه خدا اينقدر اون رو
    دوست داره.

عجيبترين چيز دنيا براي تو چيه؟

شيطان : اينه كه,مني كه هفت هزارسال خدا رو عبادت كردم فقط به خاطر يك نافرماني از
    بهشت رانده شدم اما خداوند انسانها رو با وجود تمام نافرماني هايي كه هر روز مي كنندوبا
    وجود تمام گناهاني كه انجام ميدهند بازهم اونها رو مي بخشه و باز هم اونها رو دوست داره.
    خدا اونقدر انسان ها رو دوست داره كه گاهي فكر مي كنم خداوند جهنم رو فقط براي من
    آفريده. به خاطر همين تمام تلاشمومي كنم كه نزارم انسانها بفهمند چقدر خدا دوستشون داره
    چون اگه بفهمن, ديگه هيچوقت گناه نميكنن.

بهترين خاطره ات چيه ؟

شيطان : وقتي كه انسان ها حتي براي يك لحظه از خدا نا اميد ميشن بهترين خاطره من هست.
    چون اولين راه قطع پيوند بين خدا و انسان, نااميدي از اونه.

بدترين خاطره ات چيه ؟

شيطان : وقتي كه انسان ها حتي براي يك لحظه به ياد خدا مي افتن و صداش ميزنن بد ترين
    لحظات منه. چون فقط كافيه خدا رو صدا بزنن اونوقت.......

بزرگترين سلاحت در برابر آدما چيه ؟

شيطان : عشق. اونها رو اونقدر عاشق و شيفته گناهان و لذت ها و زيبايي ها ي دنيا مي كنم
    تا خدا رو فراموش كنن. عشقي فاني و دروغين كه فقط رسيدن به هدفش براش مهم باشه

بزرگترين سلاح آدما در برابر تو چيه؟

شيطان : عشق . خداوند انسان را با عشق آفريد. در برابر عشقي كه پاك و واقعي باشه
    نمي تونم مقاومت كنم. عشق مي تونه كوه رو جا به جا كنه. خداوندعشق رو در وجود
    انسان قرار داد تا اون رو جستجو كنن تا توي اين عشق به خود خدا برسن.

از چه چيزي مي ترسي؟

شيطان : از خدا و انسان عاشق. وقتي انساني با خدا صحبت ميكنه جرات ندارم كه وسط
    حرفشون بپرم. اما تعجب مي كنم انسان در جلوي چشم خدا هر گناهي كه بخوادانجام ميده
    و خدا رو نميبينه كه داره نگاهش ميكنه و از خدا نمي ترسه.

sodab، Maryam solo❤️، mehrdad و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    به حرف هاي شيطان كه فكر مي كنم دردي تمام وجودم رو ميگيره. ما آدما كه خليفه خدا
    روي زمينيم.....ما آدما كه خدا روحشو در ما دميده...ما آدما كه معشوق خداييم......
    شيطان يك خطا كرد و رانده شد.....و خدا تا روز قيامت به اون فرصت داد
    ما آدما هر روز خطا مي كنيم.....اما فرصتمون شايد فقط براي يك ثانيه بيشتر نباشه......
    بياييد اين فرصت رو از دست نديم.....بياييد تو همين يك ثانيه خدا رو ببينيم.....
    بياييد تو اين يك ثانيه گناه نكنيم.......بياييد تا شيطان رو در جهنم تنها بزاريم....

ياد يه جمله از پائولو كوئليو مي افتم " با چنان عشقي زندگي كن كه حتي اگر بنا به
    تصادف به جهنم رفتي خود شيطان تو رابه بهشت بازگرداند"

(به نقل از خودم نیست)*

sodab، Maryam solo❤️، zahra.del و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. ๓r_งคēຊi

๓r_งคēຊi کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    عالی بوووود عالی 20

Zahra73 از این پست تشکر کرده است.
  5. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    البته ادامه ی این محاصبه هم هست....زیاد بود واسه خاطر همین نزاشتم...اگه خواستید میزارم.

6. * فرزانه *

* فرزانه * کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجویی که در اینده بیکار میماند :/
    زهرا جان مثل همیشه عالی بود عالی........من که خیلی لذت بردم، جالب بود شدیدا ،ممنون

7. Rะaะiะnะ Gะiะrะl

Rะaะiะnะ Gะiะrะl کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    سپاس...خیلی خوب بود
    لطف کن ادامشوهم بذار....

8. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    روز مصاحبه:

جناب شيطان با دو ساعت تاخير حاضر شد. وقتي هم كه رسيد عذرخواهي كرد و گفت:
    مأموريت خطيري پيش اومد كه از دوستان ساخته نبود و مي بايست خودم انجام مي دادم.
    پيش از انجام مصاحبه گفتم:
    با چه تضميني باور كنم كه در جريان مصاحبه بر مبناي صداقت در گفتار سخن خواهي گفت؟
    خنديد و گفت: دليلي ندارد دروغ بگويم. چون من به حربه اي مجهزم كه اگر پرده از تمام اسرار من برداشته شود باز هم مي توانم به خواسته هاي خود دست يابم.
    گفتم: چه حربه اي؟
    جواب داد: غفلت؛ انسانها را به خواب نوشين غفلت مي برم و آن وقت نقشه هايم را عملي مي كنم.
    سوگند ياد مي كنم كه تا انتقامم را باز نستانم شما آدميان را لحظه اي آسوده نخواهم گذاشت، پيوسته بر سر راهتان در كمين مي نشينم و راهزن راهتان مي شوم. اكنون ببينيد چگونه راه نجات را بر شما خواهم بست.
    متن مصاحبه:

پيشه و شغل شما چيست؟

شيطان: مشاغل فراواني دارم؛ گاهي مسافر كشم؛ سر دو راهي حق و باطل مي ايستم و مسافران را در جاده گمراهي در بست به سفر جهنم مي برم. گاهي كشاورزم و بذر كينه و نفاق را در زمين دلها مي افشانم. گاهي نقاشم؛ رنگ بطلان به چهره حقيقت مي زنم و جامه كژي برقامت راستي مي پوشانم. گاهي هم خلبانم؛ با بالهاي وسوسه و القاء آنقدر بر فراز قلب آدمي چرخ مي زنم تا باند مناسب براي فرود بيابم.(2)

دشمني ديرينه ات با آدمي زاد از كجا سرچشمه مي گيرد؟
    شيطان: ماجرا از آن روزي شروع شد كه صحنه آراي خلقت، دست به كار آفرينش آدم شد.(3) ملائك نه از روي اعتراض كه از روي كنجكاوي گفتند: اين موجود خاكي كه مي آفريني بر روي زمين فسادها خواهد انگيخت و خونهاي بسيارخواهد ريخت.اگر قصد تو طاعت بردن است كه ما در فرمانبري مطاعيم. واگر مقصود تو تسبيح و تقديس است كه ما پيوسته در اين كاريم.(4)

با ما بگوحكمت اين كار در چيست؟ او در جواب فرمود:

در اين كار رازهاييست سر به مهر؛ من آنچه را كه در خشت خام مي بينم شما در آينه هم نخواهيد ديد.(5)

اينچنين بود كه خالق به واسطه اين مخلوق نوپاي دو پا به خود باليد و بر ما فخر فروخت؛ آنگاه فرمانمان داد كه: "در مقابل اين مخلوق خاكي به خاك سجده فرو افتيد!"
    تمامي فرشتگان بي درنگ برآدم سجده بردند. اين فرمان اما بر من بسيار گران آمد؛ چه آنكه من سوابقي تنها 6000هزار سال(6)(با حساب شما البته صد و نه ميليارد و پانصد ميليون سال دنيا(7))، خالصانه خداي را در آسمانها دوشادوش فرشتگان پرستيده بودم، آنقدر مستغرق در عبادت بودم كه فرشتگان گمان مي كردند كه من نيز چون آنها فرشته ام، من نتوانستم بار اين خفت را به دوش كشم. هر چه باشد آفرينش من از آتش بود وخلقت او از خاك، برتري من بر او چون آفتاب روز، روشن بود، من كجا مي توانستم بر انساني خاكزاد سجده برم.
    آري، آن روز گستاخانه در برابر خالق ايستادم و متكبرانه از اين فرمان سر باز زدم.​

اين شد كه از درگاه ربوبي اش رانده شدم. از آن زمان به بعد كينه آدم را سخت به دل گرفتم و هر روز آتش اين كينه در دلم شعله ورتر مي شود.

اين عبادتهاي خالصانه كه گفتي چگونه ترا از اين تكبرورزي بازنداشت؟

شيطان: من به زعم خود از روي خلوص خداي را مي پرستيدم حال اينكه از ابتدا شائبه شرك و نفاق در خداپرستي ام راه داشت و اين امتحان، شرك و نفاقم را آفتابي كرد.
    با چه شيوه و شگردي انسانها را به دام مي افكني؟شيطان: با روش منحصر به فرد " گام به گام". (8) من به طور معمول كارم را در چند مرحله انجام مي دهم؛ نخست از طريق وسوسه هاي تحريك آميزخود، افكاري پ[. برای القا مي كنم، آنگاه آن انديشه زشت را نيك جلوه مي دهم، سپس در مرحله عمل با تزيينات گوناگون، اشتياق فرد را براي ارتكاب گناه برمي انگيزم.
    اين را هم اضافه مي كنم كه در مقام روش اساساً با حصر گرايي مخالفم؛ بر اين باورم كه هميشه نمي توان با روشي واحد به صيد شكار رفت. وسوسه، تزيين و حتي تسويل، شايد براي اغلب انسانها سودمند افتد، اما حريم دفاعي برخي انسانها گاهي نفوذ ناپذير است؛ اينجاست كه ناگزيرم به حربه هاي ديگري چون وحي، نسيان و ايجاد فراموشي متوسل شوم.(9) البته هنرمنديهاي ديگري هم دارم؛ مثلا در هيئت و قالب اجسام، تمثل و تجسم مي يابم و از اين رهگذر، ابناي آدم را به سراشيبي سقوط در پرتگاه تباهي و عصيان، سوق، كه چه عرض كنم، هل مي دهم.(10)

: بزرگترين آرزوي شيطان چيست؟

شيطان: گفتن ندارد اما اغواي تمامي آدمييان در همه ادوار و اعصار تنها آرزوييست كه در سر مي پرورانم.
    عجبا! من فقط شما را سوي گناه خواندم؛ شما اما به سوي گناه دويديد، اگرطعم گناه در ذائقه شما شيرين افتاد ديگر چرا مرا مقصر و مسوول اين تباهي و گمراهي مي انگاريد؟
    كدام عمل انسانها بيش از همه تو را خشمگين مي كند؟
    شيطان: هر چند خوش ندارم از ابرازش اما برخي انسانها برحسب عادت، با سجده هاي طولاني، مدام مرا آزار مي دهند و بيني مرا به خاك مذلت مي مالند.
    كدام عملشان تو را بيشتر خوشحال مي كند؟
    شيطان: براي من بسي مسرت بخش است اينكه آدمي پشت سر هم گناه كند و توبه را مدام به تاخير بياندازد.
    عجيبترين عمل انسانها كدام است؟شيطان: برسر سفره گناه مي نشينند و از بر مي گيرند، آنگاه معترضانه برمن خشم مي آورند كه سفره گناه را تو گستردي.
    عجبا! من فقط شما را سوي گناه خواندم؛ شما اما به سوي گناه دويديد، اگر طعم گناه در ذائقه شما شيرين افتاد ديگر چرا مرا مقصر و مسوول اين تباهي و گمراهي مي انگاريد؟!(11)
    شايد انسانها پر بيراهه نمي روند كه تو را مقصر مي دانند؟
    شيطان: چنين نيست. رسالت اغواگري را خداوند خود بر دوش من نهاده است؛ پست تبهكاري و اضلال از ناحيه خداوند به من اعطا شده است. او خود فرموده كه هر كه را از فرزندان آدم مي توانم بلغزانم؛ با سواره نظام و پياده نظام بر آنها بتازم؛ در ثروت و فرزند شريكشان گردم والبته من جز فريب و دروغ نويدشان نخواهم داد.(12)
    چه اموري زمينه هاي نفوذ تو را بيش از پيش فراهم مي كنند؟
    شيطان: زمينه هاي نفوذ من البته بي شمارند اما نقطه ضعفها، حساسيت ها، حقارت ها، حسادت ها، رقابت ها، محروميت ها، عقده ها، شهرت طلبي ها، شهوتراني ها، افزون خواهي ها و... مناسبترين زمينه هايي(بخوانيد زمين هايي) هستند كه درخت دشمني و بستر نفوذ مرا بارور مي كنند.

اگر اجازه بفرماييد سوال را قدري خصوصي تر كنيم. شما آيا ازدواج هم كرده ايد؟

شيطان: آري، من در اوان جواني با دختري به نام"لهبا" فرزند"روحا" از طائفه جن ازدواج كردم.(13)
    اين ازدواج ثمره اي هم داشت؟
    شيطان: البته كه داشت. حاصل اين ازدواج فرزندان بي شماري بودند كه در وجود آمدند.(14)

سرنوشت آنها چه شد؟

شيطان: در زمانهاي كهن پيش از خلقت انسانها، ميان طوايفي از جن و نسناس(طايفه اي به جاي انسانهاي فعلي) جنگ و خونريزي بالا گرفت و خداوند فرشتگان را فرمود كه به زمين هبوط كنند، آنها هر دو طائفه از جمله فرزندان مرا به هلاكت رساندند و من از آنجا كه خداپرست بودم از اين معركه جان سالم به در بردم.(15) آنگاه فرشتگان مرا به آسمان بردند و من در كنار ايشان، خداي را به جد مي پرستيدم تا اينكه سخن از خلقت و خلافت آدم به ميان آمد و در پي نافرماني ام از آن جمع رانده شدم.

آيا در ميان طائفه خود هواخواه و طرفدار هم داري؟

شيطان: نه تنها در ميان قبيله خود كه در ميان انسانها نيز.
    متوجه منظور شما نشدم يعني مي فرماييد انسانها هم به سوي تو دست دوستي دراز مي كنند؟
    شيطان: تعجب كرديد؟! آري! عده اي هستند كه مرا ارباب و سرپرست خود مي انگارند، كارگزاران وخدمتگزاراني وفادار كه اهداف شوم و توطئه هاي پليد مرا به خوبي جامه عمل مي پوشانند.(16)
    برسر سفره گناه مي نشينند و از هر گناهي لقمه اي بر مي گيرند، آنگاه معترضانه برمن خشم مي آورند كه سفره گناه را تو گستردي.
    قلمرو فعاليتهاي شما تا چه اندازه مي تواند باشد؟شيطان:امور تكويني از قلمرو نفوذ و سلطه تنها در حوزه امور تشريعي مجال جولان دارم، يعني اعمالي كه بشر از روي اختيار و تكليف ملزم به انجام آنهاست؛ چه مي گويم؛ بايد اعتراف كنم كه در حوزه تشريع نيزدست من بسته است چرا كه فعاليتم منحصر به انديشه و روان(و نه جسم) آدمي است؛ آن هم در حدود دعوت واجابت؛ همين وبس.

: حرف آخر؟

شيطان(در حاليكه چهره اش از شدت خشم برافروخته بود): سوگند ياد مي كنم كه تا انتقامم را باز نستانم شما آدميان را لحظه اي آسوده نخواهم گذاشت، پيوسته بر سر راهتان در كمين مي نشينم و راهزن راهتان مي شوم. اكنون ببينيد چگونه راه نجات را بر شما خواهم بست.(17)

Maryam solo❤️، Rะaะiะnะ Gะiะrะl و ๓r_งคēຊi از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    البته باهم یکم فرق دارن.
    ولی صرفا اینارو با توجه به اطلاعاتی که از شیطان هست ساختن.

sodab، Maryam solo❤️ و ๓r_งคēຊi از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. ๓r_งคēຊi

๓r_งคēຊi کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    بازم عالی ... اگه 1000 صفحه هم بود تا آخر میخوندم!

11. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    بازم هست!
    بزارم؟

Maryam solo❤️ و ๓r_งคēຊi از این پست تشکر کرده اند.
  12. ๓r_งคēຊi

๓r_งคēຊi کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    حتما

13. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    این پست آخری که گذاشتم مال آخر مصاحبه بود..... ولی بازم از وسطاش شروع میکنم.....تا به آخرش برسم...

Maryam solo❤️ از این پست تشکر کرده است.
  14. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    فلسفه خلقت شما از سوي خداوند چيست؟

شيطان: خداوند مرا به پاسباني درگاه خويش گمارده است تا هر ناخالص و ناپاكي نتواند از مرزهايي كه توسط من محافظت مي‏شوند، عبور کند. پس بدانيد تا پاك و خالص نشويد من سد راه شما هستم، محال است بگذارم عبور كنيد. من مأمور سري خداوند هستم مگر نه اين است كه مي‏گوييد: «عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد» پس آن عدو منم.

پس ابليس كيست، آن را تشريح كنيد؟

شيطان: ابليس قدرت منفي محض است. او مظهر تجلي انرژي منفي و قدرتي است كه به جريان مي‌افتد تا جهان‌ مادون را در ضلالت نگه دارد، جهاني كه ارتعاشاتش حالات خشن ماده را نشان مي‌دهد.

پس شما چه ارتباطي با ابليس داريد؟

شيطان: مرا با نام‌هاي زيادي مي‌خوانند مانند شيطان، ابليس وعزرائيل و سلطان نيروهاي منفي، تاريكي.

وظيفه اصلي شما چيست؟

شيطان: من فرمانرواي جهان مادي، فرمانرواي جهان هيچ و مظهر حيله‏گري هستم. وظيفه من مشغول نگهداشتن روح‏ها در جهان هاي پايين‏تر است تا به جهان‌هاي مثبت و خالص حق وارد نشوند مگر نه اين است كه دنيا زندان است. پس من زندانبان آن و بني آدم زندانيان من.

آيا ممكن است مأموريت خود را فاش كنيد؟

شيطان: مأموريت من آزمودن مردم در مورد قانون‌هاي خداوند است. بايد اقرار كنم اگر در سير تكاملي بني آدم مانعي وجود نداشت، روح آدمي مطلقاً چيزي ياد نمي‌گرفت. موانع، علت تزكيه و رشد روح هستند، مگر نه اينكه يكي از اسامي دنيا دارالامتحان است. من نيز مدير كل حوزه امتحانات بني آدم هستم.

شما ايجاد كننده چه چيزي هستيد؟

شيطان: روح انسان ها براي اينكه به قرب خداوند برسند به تجربيات زيادي نياز دارند كه موانع برايشان ايجاد مي‌كنند، من ايجاد كننده آن موانع هستم.

چه موقعي حضور شما خيلي واضح است؟

شيطان: هنگامي كه انرژي حق، با آگاهي انساني فرد، ارتباط برقرار مي‌كند. آنگاه من در درون او جنگ‌هايي بين نيروي مثبت و منفي ايجاد مي‌كنم و در كل يك مقاومت ذهني خلق مي‌كنم تا انسان مسير تكاملي خود را طي كند ودر نهايت حكم خداوند كه همه موجودات به سوي او بازمي‏گردند، تحقق يابد.

چه كساني دوستان و ياران شما هستند؟

شيطان: از بني آدم هر كس كه داراي صفات منفي و روح حقيري داشته باشند، آنان شياطين انسي هستند. مثل ابوجهل، ابولهب كه در كنار پيامبر اسلام(ص) بودند و از غير بني آدم، شياطين، اجنه‏كافر، ارواح شرير و ديوان جزء لشگريان من هستند.

آيا نظارتي بر شما هست؟

شيطان: بله، خدا و ولي او در زمين واكنش شما را در برابر من مشاهده مي‌كند، قرار گرفتن در چنين موقعيتي يك آزمون است.

چه چيزي را خيلي دوست داريد و آرزو مي‌كنيد؟

شيطان: برايم سخت است كه آن را فاش كنم، ولي وقتي من در آگاهي فردي حضور دارم، اميدوارم كه فرد شروع به زمزمه ذكر خالص حق نكند و اگر هم ذاكر است ذكر او فقط لقلقه زباني باشد و بس، چون ذكر خالص خدا يعني نابودي حضور من.

براي گول زدن انسانها خودتان را به شكل چه چيزهايي درمي‌آوريد؟

شيطان: هر چيزي كه بتواند شماها را در جهان‌هاي ماده و پايين نگه دارد. اگر لازم باشد خود را به شكل استاد، همسر شما، پدر، مادر، برادر، خواهر، دوست و يا هر چيز ديگري كه بتواند توجه شما را جلب كند، و از توجه خالص به حق بازدارد، در خواهم آورد. براي مثال دستيابي به قدرت، ثروت، شهوت و هر آنچه آدمي بتواند با قدرت و ثروت فراهم آورد. بدانيد كه اين سه (قدرت ، ثروت و شهوت) از بزرگترين ابزارهاي من هستند.

حمايت چه كسي تمام برنامه‌هاي شما را به هم مي‌ريزد؟

شيطان: حمايت خدا و ولي خدا در زمين چيزي است كه ورود و تسلط مرا به روح و روان فرد غيرممكن مي‌كند.

اعتياد بني آدم به الكل، مواد مخدر و … براي شما چه كاربردي دارد؟

شيطان: دركل هرگونه اعتيادي در بني آدم يك عدم تعادل رفتاري است؛ اين اعتياد هرچه باشد يعني بهترين وسيله براي قرباني شدن انسان در راه اهدافم ومن گام به گام به مقاصد خود ميرسم.

چه موقع خودتان و تمام سربازان و نيروهايتان را فرا مي‌خوانيد؟

شيطان: هنگامي كه يك جوينده راه حق، در خلوت و تنهايي خود در حال ارتباط با حق و تجربه نور و صوت خداوند است و يا در حال گرفتن يك تصميم مهم مثبت و معنوي، است. با تمام قدرت آن را تحت فشار قرار مي‌دهم و بيشتر بر روي ذهن آن فرد كار مي‌كنم، چرا كه بهترين سد و حجاب براي نرسيدن به خداوند و جهان‌هاي مثبت حق، همين است.

آزمايشگاه كاري شما كجاست؟

شيطان: مكان‌هاي اصلي زندگي من مشترك با خانواده شما و محل كار و تحصيل شما و به طور كلي زندگي روزمره شماست آخر مگر نمي‏دانيد كه من نيز مي‎‏‏توانم در اموال و اولاد شما شريك باشم البته اگر خداوند اجازه فرمايد و اين شراكت تنها زماني اتفاق مي‏افتد كه هنگام بدست آوردن و نگهداري اولاد و دارائي و كلاً مال دنيا از ياد خالص حق غافل باشيد.

: آيا شما فقط در اتفاقات روزمره حضور داريد؟

شيطان: خير، تا وقتي كه شما به جهان‌هاي مثبت و خالص حق راه نيافته‌ايد، هميشه با شما هستم. حتي در رويا و زمان خواب كه آنجا راحت‌تر مي‌توانم شما را تحت كنترل قرار دهم، البته اگر تحت محافظت حق و ولي خدا در زمين نباشيد.

براي آنكه سالكين و واصلين حق و در كل همه مردم را از تجربه كردن نور و صوت خداوند دور كنيد، چه مي‌كنيد؟

شيطان: ايجاد «شك و ترديد» در اصل يك درس معنوي است، اما اگر آن را درك نكنند مي‌تواند تجربه قدرت منفي وكامل باشد و بعد از آن «ترس» يكي ديگر از مواردي است كه شماها را از ورود به راه حق و تجربه نور و صوت خداوند حق دور مي‌كند. فكر مي‌كنم همين دو مورد كافي باشد.

اگر به شما اجازه ورود دهيم، چه مي‏شود؟

شيطان: حضور من يعني نبودن حق و نبودن حق يعني سرباز شيطان بودن وزندگي بدون حق و عشق را تجربه كردن ويا وابستگي كامل به نفسانيات پنجگانه (خشم، طمع، غرور، شهوت، وابستگي) در زندگي شما

sodab، Maryam solo❤️، * فرزانه * و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  15. Maryam solo❤️

Maryam solo❤️ کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    8
    شغل:
    بيكارم
    عاالي بود دختر من تا اخرش خوندم

16. Maryam solo❤️

Maryam solo❤️ کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    8
    شغل: