1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

مد جدید ......

شروع موضوع توسط انشرلی جون ‏19/7/15 در انجمن مد لباس

1. انشرلی جون

انشرلی جون کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113

رز طلایی، Mani_، ƤƛƬƦƠƝƠ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. انشرلی جون

انشرلی جون کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    این چند وقت وقتی دخترارو با شلوار برش کات میدیدم اعصابم داغون میشد اینو دیگه کجای دلم بذارم

Mani_، narges.A، Zahra73 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. انشرلی جون

انشرلی جون کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    ولی یه خاطره باحال از این شلوارا دارم اون اوایل که این شلوارای برش وارد بازار شده بود من رفتم مانتو خریدم دوستم بهم گفت برو براش شلوار برش بخر منم رفتم توی یه مغازه شلوار فروشی گفتم اقا شلوار برش میخوام اورد و من رفتم تو اتاق پرو پوشیدمش دیدم اااااا این که خیلی کوتاهه اومدم بیرون و شلوار و پس دادم به مرده هم گفتم من شلوار برای بیرون میخوام شما شلوار کوتاه به من دادی تو دلم به خودم به خاطر قد بلندم فوش میدادم که یا مانتوهام بهم کوتاهه یا شلوار باید کلی بگردم تا یه خوبشو پیدا کنم چند وقت گه گذشت فهمیدم نه بابا اون شلوارا مدلش همون بوده من چقد به خودم فوش دادم خخخخ اوه اوه مرده رو بگو که بعد حرفم چجوری داشت بهم نگاه میکرد دیگه تو دلش چی فکر کرده خدا داند خخخخ

سایه.، Mani_، amir hossein و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Zahra73

Zahra73 برترین کاربر ماه

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انکولوژیست
    وب سایت:
    یا حضرت عباس............
    اینا همش از نشونه های آخر الزمانه..........
    شهید حمید رستمی
    «به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان می دهم كه، حجاب را حجاب ‏را، حجاب را، رعایت كنید.».
    شهید احمد پناهی:

حجاب شما سنگری است آغشته به خون من که اگر آن را حفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید.
    شهید منصور رنجبران:

این دنیا زودگذر است و به زودی همگی ما برای پاسخ در میز محاکمه الهی حاضر می شویم و آن موقع است که از شما سوال می شود ای زنان آیا پیرو حضرت فاطمه(س) بودید یا نه؟ چه جوابی دارید بدهید؟

شهیدمحمدرضا جمشیدیان:

آخر تا کی؟ چقدر شهدا وصیّت کنند که خواهران حجاب، حجاب. چرا از زینب و زهرا(سلام الله علیهما) درس نمی آموزید؟ دیگر بقیّه با وجدان خودتان، آخر کمی هم به آخرت فکر کنید.

رسول خدا (صلّی الله علیه و آله و سلم) از حضرت جبرئیل (علیه السلام) سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. (یکی از آنجاهایی که فرشتگان می‌خندند) زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود و با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت(پدر و برادر و شوهرش و... از خود غیرت نشان ندادند) و او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند

سایه.، Mani_، یک دوست و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. یک دوست

یک دوست کاربر متخصص

امتیاز دستاورد:
    113
    استغفروالله
    اخه این چیه......خداییش خیلی زشت و زنندس
    اخه ناف بیفته بیرون که چی؟
    بعد میگن چرا گشت ارشاد داریم.....
    چرا پایگاه بسیجیها همش گیر میدن...

د اخه اگه ترمز بعضیارو نکشی که تخته گاز میرن

Mani_، انشرلی جون و Zahra73 از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. Mani_

Mani_ کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    من چقدر گریه کردم وقتی اینا رو دیدم:cry:

تخنای تخنا و انشرلی جون از این پست تشکر کرده اند.
بارگذاری...