1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
 2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
 3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

زندگي نامه و بيوگرافي معين

شروع موضوع توسط mina1900 ‏14/9/13 در انجمن بیوگرافی خوانندگان

 1. mina1900

  mina1900 کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏10/9/13
  ارسال ها:
  50
  تشکر شده:
  37
  امتیاز دستاورد:
  0
  محل سکونت:
  kerman
  زندگي نامه معين
  معين در سال 1330 در شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان در خانواده اي کاملا مذهبي و از نظر مالي در سطح متوسط و پر جمعيت به دنيا آمد.
  او در دوران نوجواني و جواني قرآن را با صوت و اشعار و غزليات شعراي بزرگ را با لحني زيبا ميخواند.
  او در همان دوران با دوستان خود در مجالس شادماني برنامه هاي بسياري در شهر خود و ديگر شهرهاي استان اصفهان اجرا ميکرد.
  1.زندگي نامه معين معين در سال 1330 در شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان در خانواده اي کاملا مذهبي و از نظر مالي در سطح متوسط و پر جمعيت به دنيا آمد.
  او در دوران نوجواني و جواني قرآن را با صوت و اشعار و غزليات شعراي بزرگ را با لحني زيبا ميخواند. وي در سن 18 سالگي با يادگيري ساز تار با نتها و گوشه هاي موسيقي و آوازي آشنا شد.
  او در همان دوران با دوستان خود در مجالس شاد
  ماني برنامه هاي بسياري در شهر خود و ديگر شهرهاي استان اصفهان اجرا ميکرد. ?. زندگي حرفه اي معين در سن 20 سالگي در اصفهان به خاطر استعداد و صداي زيباي خود توانست با اساتيدي همچون تاج اصفهاني و حسن کسائي آشنا شود و در کلاس هاي آواز و موسيقي ايشان شرکت کند.
  معين در سالهاي پيش از انقلاب اسلامي در ايران( از سال 55 تا 58 ) به طور مداوم هر شب در هتل عباسي و هزارويک شب اصفهان برنامه اجرا ميکرد.
  او به خاطر همين کار توانست با افراد بيشتري در زمينه موسيقي و آواز آشنا شود. بعد از انقلاب اسلامي معين فعاليتهاي خود را تا قبل از انقلاب فرهنگي ادامه داد و در سال 59 توانست اولين کاست خود را با نام يکي را دوست ميدارم را منتشر کند و صداي خود را به تمام ايرانيان در سراسر ايران و دنيا برساند.
  وي در سال 1360 ايران را ترک کرد و در ايالات متحده آمريکا با کمک دوستاني همچون هايده توانست کار خود را شروع کند و تا به امروز ادامه دهد.
  شايعات اولين و باور انگيز ترين شايعه در مورد معين اينست که ميگويند معين نا بينا ميباشد. در صورتي که معين از هر دو چشم بينا است و فقط يکي چشمان او به خاطر صدمه ديدن عصب پلک او در زمان نوجواني کم سو شده و به خاطر غير متعادل بودن پلک ( ناتواني باز نگه داشتن او در زمان طولاني) چشمش از عينک آفتابي طبي استفاده ميکند.
  دومين شايعه که بيشتر از روي اشتباه است نام معين ميباشد که او را به اسم رضا ميشناسند و گروهي اسمش را معين ميدانند در صورتي که نام وي نصرالله ميباشد.
  رضا شاعر بيشتر آهنگهاي معين قبل از خروج وي از ايران بوده و بخاطر اينکه در کاستهايي که منتشر شد نام اين دو را در کنار هم به اين صورت رضا معين چاپ کرده بودند بيشتر دوستاران وي به اشتباه او را رضا معين خواندند و يا بعضي ها اسم او را معين تصور کردند. شايعات بسيار ديگري هم هست همانند اينکه اميد برادر معين ميباشد در صورتي که معين هيچ نسبتي با اميد ندارد(معين 3 برادر به نامهاي مصطفي مرتضي و فتح الله داشت که فتح الله در سال 1382 فوت کرده).
  ويا اينکه معين در آمريکا داراي چند شرکت بزرگ و چند غمار خانه و مشروب فروشي است. در صورتي که او تنها منبع درآمدش فقط از راه خوانندگي و کلاسهاي موسيقي ميباشد.
  وي از مشروب متنفر است زيرا او به دين اسلام اعتقاد دارد و نماز خود را ترک نگفته و هميشه با خداي خود در راز و نياز است. و هميشه موفقيت خود را در کمک خداوند به خود ميداند.
  امروزه معين به خاطر موقعيت بالايي که دارد بيشتر از پيش به آهنگها و ترانه هايي که قرار به اجراي آن دارد حساسيت نشان ميدهد. و از طرف ديگر به خاطر وجود افرادي که هيچ از اين هنر والا نميدانند و فقط صرف داشتن موقعيت مالي بالايي که برخوردارند بيشتر اين هنر را به تفريح تشبيه کرده اند کمتر کسي هست که اشعار و آهنگهاي مناسب براي معين بسرايد و بسازد. به همين خاطر انتشار کارهاي جديد از طرف او با فواصل بسيار انجام ميگيرد.
   
  BEHNAM-01 از این پست تشکر کرده است.
بارگذاری...