1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

مهم تاریخ‌سازی علیزاده در المپیک و پاداش

شروع موضوع توسط N@M ‏19/8/16 در انجمن رزمی

1. N@M

N@M کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    STUDENT
    تاریخ‌سازی علیزاده در المپیک؛ اولین مدال تاریخ ورزش زنان ایران

کیمیا علیزاده رقابت‌های المپیک ریو را با پیروزی مقابل یکی از بهترین‌های این رشته شروع کرد.
    نماینده وزن منفی ۵۷ کیلوگرم ایران در این رقابت‌ها، در اولین مبارزه خود ۷ - ۶ آنا زانینوویک از کرواسی و نفر ششم رنکینگ جهانی را شکست داد.
    نماینده ۱۹ ساله ایران در مبارزه دوم ۸ - ۷ به نماینده اسپانیا باخت.

نماینده اسپانیا در مرحله بعد حریفی از مصر را شکست داد و راهی فینال رقابت‌ها شد. با این نتیجه کیمیا علیزاده به جدول شانس مجدد راه پیدا کرد.

علیزاده در اولین بازی جدول شانس مجدد ۱۴ - ۱۰ نماینده تایلند را شکست داد. نماینده شایسته ایران در دیدار رده‌بندی ۵ - یک نماینده سوئد را شکست داد و روی سکوی سوم ایستاد.
    علیزاده اولین مدال تاریخ ورزش بانوان ایران در المپیک را کسب کرد. این ورزشکار سال ۲۰۱۴ در رقابت‌های قهرمانی جهان اولین مدال تاریخ تکواندوی زنان ایران در جهان را هم کسب کرده بود.

علیزاده: برای همه دخترهای ایران خوشحالم

اولین زن مدال‌آور المپیکی ایران گفت: از همه بیشتر برای تمام دختران ایران خوشحالم که در المپیک مدال گرفتیم و حالا در دوره‌های بعد شاهد درخشش آنها خواهیم بود.
    کیمیا علیزاده بعد از به دست آوردن برنز المپیک و اولین مدال تاریخ المپیک ایران در بخش بانوان گفت: فکر می‌کردم پنجمین تاریخ‌سازی را نیز با کسب مدال طلا انجام دهم اما خب شاید تمریناتی که انجام داده بودم و تلاشی که کردم به اندازه برنز بود. شرمنده استاد، پدر و مادر و مسئولان فدراسیون شدم که در طول این مدت واقعا به من کمک کردند.

او گفت: برای تمام دختران ایران خوشحالم که حالا در المپیک صاحب مدال هستند. به امید خدا از این بعد می‌توانیم برای مدال‌آوری این عزیزان در المپیک امیدوار باشیم چون به نوعی راه باز شد، البته امیدوارم مدال‌ها هر روز خوش‌رنگ‌تر شود.

اولین مدال‌آور تاریخ بانوان ایران در المپیک گفت: در طول یک ماه و نیم گذشته با مصدومیت روبرو بودم و به نوعی بعد از یک ماه‌ونیم در این مسابقات روی پای خود پریدم. کادر پزشکی و مربی‌ام واقعا برایم زحمت کشیدند و دوست داشتم پنجمین تاریخ سازی‌ام با مدال طلا باشد که خب این‌طور نشد. شاید اگر داوران اجازه می‌داند و آن ضربه صورتی که زدم درست بازبینی می‌شد حالا در فینال بودم. به هر حال شرمنده شدم ولی باز هم برای تمام دختران ایران خوشحالم.

المپیک ۲۰۱۶ ریو؛ پاداش طلا برای برنز تاریخی علیزاده

کیمیا علیزاده اولین مدال تاریخ ورزش بانوان ایران در المپیک را کسب کرد.

نماینده وزن منفی ۵۷ کیلوگرم تکواندوی ایران در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها پنج - یک نماینده سوئد را شکست داد و به مدال برنز رسید.

این مدال، اولین مدال یک زن ایران در المپیک بعد از ۶۸ سال است.

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک دقایقی بعد از ثبت این مدال تاریخی اعلام کرد پاداش مصوب برای قهرمانان المپیک به علیزاده اهدا می‌شود.

براساس مصوبه کمیته ملی المپیک، برندگان مدال طلای این رقابت‌ها ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

Ho3ein.R، кїѦ16، ƤƛƬƦƠƝƠ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ندا4444

ندا4444 مدیر بخش عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    18 سالش بیشتر نیست ....افرین بهش :thumbsup:

N@M و Legolas از این پست تشکر کرده اند.
  3. кїѦ16

кїѦ16 کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    خدا کنه تشویقش کنن .... بی قید شرط.... مثل اون ورزشکار خانمی نشه که دوره احمدی نژاد می خواستن بش پاداش مدالی که گرفته بدن گفتن اول باید ازدواج کنه تو برنامه زنده ... بنده خدا مونده بود چکار کنه

با محدودیت هایی ک وجود داره کار بزرگی کرده ... قدر دان باشیم

Legolas و N@M از این پست تشکر کرده اند.
  4. Legolas

Legolas کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    93
    جدی!؟ امسال باید کنکور میداد؟

N@M از این پست تشکر کرده است.
  5. ندا4444

ندا4444 مدیر بخش عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113