1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

به سلامتیه این دوتااااااااااا هااااااااا...شایدم 3 تاااااا......

شروع موضوع توسط بانوی انگلیسی ‏18/4/15 در انجمن جمله و مطالب عاشقانه

1. بانوی انگلیسی

بانوی انگلیسی کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    ݦځڝڸ(ݫݕاݩ ۋ اڎݕیاټ اݩڴڸیڛی)
    سلامتی پسری که یه روز عاشق شد. . . سلامتی دختری که یه روزعاشق شد. . . سلامتی پسری که اندازه یه نگاه هم به عشقش خیانت نکرد. . . سلامتی دختری که هیچی کم نذاشت. . . سلامتی عشق پاکشون. . . سلامتی اون همه خاطره ها و شیطنت هاو دیووونه بازی های زیر بارونقرار گذاشتن ها خیس شدن ها از سرما به خود لرزیدن ها. . . سلامتی دوستی که زیراب پسرو به دروغ زد. . . سلامتی دختری که حرف دوست مثل خواهرش رو باور کرد. . . سلامتی دختری که بی خبر خطش خاموش شد. . .سلامتی اون قسم ها اون دوست دارمهایی که هیچوقت تحویل داده نشد. . . سلامتی پسری که هر چی قسم خورد خواهش کرد اثری نداشت. . . سلامتی دختری که با چشم خیس به پسر گفت ازت بدم میاد. . . سلامتی پسری که رفت خدمت تا زود برگرده و دلشو بدست بیاره بره خواستگاری. . . سلامتی ۲۱ ماه پست دادن ها و لحظه شماری ها دور بودن ها. . . سلامتی روزی که پسر دعوت شدبه جشن عقد عشقش. . . سلامتی اون شب. . . سلامتی اون دوستایی که بخاطر حال پسر بغض داشتناما پسر خندیدتا جشن خراب نشه. . . سلامتی اون خنده ی زوری. . . سلامتی عروسی که ماه شده بود. . . سلامتی عاقدی که اومد. . . سلامتی شناسنامه ها. . . سلامتی بغض پسر. . . سلامتی بار اول. . . سلامتی بغض پسر. . . سلامتی بار دوم. . . سلامتی بغض پسر. . . سلامتی بارآخر. . . سلامتی پلاک زنجیری که پسر واسه زیر لفظی روز عقدش گرفت تو جیبش موند. . . سلامتی زیر لفظی که یکی دیگه داد. . . سلامتی پسری که هنوز امید داشت که به عشقش میرسه. . . سلامتی اجازه بزرگترها. . . سلامتی بله. . . سلامتی بغض پسر. . . سلامتی چشم خیس دوستان. . . سلامتی اون حلقه که جایگزین حلقه پسر شد. . . سلامتی ماشین عروس. . . سلامتی سستی زانو. . . سلامتی سیاهی چشم. . . سلامتی اون شب. . . سلامتی پاکت سیگار و نخهایی که با نخ قبلی روشن شد. . . سلامتی فرداش. . . سلامتی مهمونی که دختر گرفت. . . سلامتی دوستایی که جمع شدن. . . سلامتی شب و روزایی که سخت گذشت. . . سلامتی دوستی که به دختر گفت اون حرفو به دروغ گفت از رو حسادت. . . سلامتی دختری که با تمام وجود گریه کرد. . . سلامتی تیغی که تیز بود. . . سلامتی رگ دست. . سلامتی دختری که خودکشی کرد. . . سلامتی لحظه ای که به پسر خبر دادن . . . سلامتی ملاقات تو بیمارستان. . . سلامتی اون ۵ و ۶ دقیقه ی تنها با دختر. . . سلامتی اون چشمای نیمه باز خیس. . . سلامتی شرم دختر. . . سلامتی صبر پسر. . . سلامتی قسمهایی که پسر به دختر داد تا فراموش کنه که زندگیش خراب نشه. . . سلامتی قسم جون پسر. . . سلامتی قبول کردن دختر. . . سلامتی لحظه خداحافظی. . . سلامتی چشمای خیس. . . سلامتی یه عمر تنهایی. . . سلامتی حرفایی که نمیشد گفت ولی یه متن شد. . . سلامتی خنده هایی کودکی که توی راه بود. . . سلامتی دختری که مادر شد. . . سلامتی پسری که حسرت پدر بودن تا ابد به دلش موند. . . سلامتی هق هق هایی که پست شد تا دلی آروم شه. . . سلامتی امشب. . . سلامتی همه ی عاشقایی که هر گز به عشقشون نرسیدن و از دور نگران یکی یه دونه شون بودن و با بغض با سکوتشون گفتن آهای غریبه این که دستش توی دستای تویه همه دنیای منه خیلی مراقبشششش بااااااش.....

Goll Banoo، * فرزانه *، mersedeh و 13 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. queen of night

queen of night کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجو
    آهای غریبه این که دستاش توی دستای توئه همه ی دنیای منه خیلی مراقبشششش باااااش........:19:

Goll Banoo، بانوی انگلیسی، مریم 69 و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Faroogh

Faroogh کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    113
    6tag-2241389957-1098659215042247597_2241389957.jpg

Goll Banoo، queen of night، * فرزانه * و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. arezoo az yazd

arezoo az yazd کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجو
    queen of night از این پست تشکر کرده است.
  5. zahra.del

zahra.del کاربر متخصص

امتیاز دستاورد:
    113
    ✔ ـᓆـطعهـ ∵88∵ ،رבيـ؋ ∵149∵ ،شمارهـ ∵9∵ ✔
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:................

arezoo az yazd از این پست تشکر کرده است.
  6. cheerful smiles

cheerful smiles کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    عَکآس عآیَندِع
    :unsure: بهرین قسمتش بود

queen of night، Goll Banoo، بانوی انگلیسی و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. بانوی انگلیسی

بانوی انگلیسی کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    ݦځڝڸ(ݫݕاݩ ۋ اڎݕیاټ اݩڴڸیڛی)
    بسلامتي اون عاشق هايي كه ديگه معني عاشق بودن از يادشون رفته...
    آخه د چي بگم....تو گوشت...خونشون....رگشونه...
    ميفهمي؟؟

.ثمره

Goll Banoo، arezoo az yazd، Faroogh و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. * فرزانه *

* فرزانه * کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجویی که در اینده بیکار میماند :/
    یکی بود یکی نبود
    یکی بود یکی نبود، اونی که بود تو بودی و اونی که نبود من بودم ! یکی داشت و یکی نداشت، اونی که داشت تو بودی و اونی که تو رو نداشت من بودم! یکی خواست و یکی نخواست، اونی که خواست تو بودی اونی که بی تو بودن رو نخواست من بودم! یکی آورد و یکی نیاورد، اونی که آورد تو بودی اونی که جز تو به هیچ کس ایمان نیاورد من بودم یکی برد و یکی باخت، اونی که برد تو بودی اونی که دل به تو باخت من بودم! یکی گفت و یکی نگفت، اونی که گفت تو بودی اونی که " دوست دارم " رو به هیچ کس جز تو نگفت من بودم!یکی ماند و یکی نماند، اونی که ماند تو بودی اونی که بدون تو نماند من بودم ....

queen of night، Goll Banoo، arezoo az yazd و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. * فرزانه *

* فرزانه * کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    دانشجویی که در اینده بیکار میماند :/
    مـــــــــن زخمــــــــهای بی نظیری به تــن دارم
    اما تــــ ـــــو مهــــربان تــــرینشان بودی ،
    عمیـــــق تــــرینشان ،
    عــــزیــــــــز تـــرینشان !

... بعــد از تــــ ـــو آدم ها
    تنها خــــراش های کوچکی بودند بــر پوستـــــم
    که هیچ کـــــــدامشان
    به پای تـــــ ــــــو نــــــرسیــدند
    به قلبــــــم نـــــــرسیدند . . .

queen of night، arezoo az yazd و Faroogh از این ارسال تشکر کرده اند.
بارگذاری...