1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بهداشت محیط با پکیج تصفیه فاضلاب

شروع موضوع توسط vahidjabz3 ‏23/1/19 در انجمن سلامت و بهداشت

1. vahidjabz3

vahidjabz3 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    شاید موضوعی که من مطرح کردم در ابتدا برای شما گمنام باشد اما در ادامه با ما همراه باشید تا بدانید سیستم پکیچ تصفیه فاضلاب چقدر جذاب هست .
    از سایت پاپ موزیک بسیار سپاس گزارم که چنین محیطی را برای مطلب گزاری اماده کرده است . واقعا تو ایرانی یدونه هست .
    اما پکیج تصفیه فاضلاب را می توان از اختراعات مهم بشر در قرن 21 دانست چطور ؟ به خاطر اینکه هدر رفت اب و کمبود منابع ابی بسیار رو به افزایش هست البته کشورهایی که به اب های ازاد دسترسی دارند این مطلب یعنی کمبود اب برایشان مهم نیست به خاطر اینکه شلنگ میندازن و اب دریا رو میمکند انها هم حتی از سیستم پکیج تصفیه فاضلاب استفاده میکنند به خاطر اینکه نمی تون اب دریا رو همینجوری استفاده کرد و حتما باید تصفیه گردد . تا تمامی موارد مضر از اب خارج شود
    اما از بحث اصلی خارج نشویم که برای بهداشت محیط بود . شما یک سرویس بهداشتی عمومی را در نظر بگیرید . بدون پکیج تصفیه فاضلاب بو همه جا را میگیرید. و به دنبال ان خیلی بیماری های خطرناک پیدا میشود اما همین سرویس بهداشتی عمومی با وجود پکیج تصفیه فاضلاب بسیار بهداشتی تر خواهد بود چرا که فاضلاب تولید شده در این محیط به کمک این سیستم یعنی پکیج تصفیه فاضلاب به راحتی تصفیه شده و به اب روان تبدیل میشود
    کاربرد سپتیک تانک در پکیج تصفیه فاضلاب
    یکی از دستگاه های مهم ستفاده شده در پکیج تصفیه سپتیک تانک می باشد . سپتیک تانک با ته نشین کردن مواد جامد فاضلاب آب بدون مواد جامده را به سیستم وارد می کنید . اگر شما دوستان حمایت کنید مطلب رو بروزرسانی خواهم کرد با تشکر از شما و سایت پاپ موزیک

2. ideapas

ideapas کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    وب سایت:

عالیه
    دمتون گرم
    من هم سازنده ماکت تبلیغاتی هستم

3. gorjileila949

gorjileila949 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    برای این که از پر شدن چاه فاضلاب خود جلوگیری کنید باید تخلیه چاه را در زمان مناسب آن انجام دهید. شرکت معین سرویس به صورت شبانه روزی در تمام نقاط تهران خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را رائه می دهد برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

بارگذاری...