1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بهترین غذاهای خوشمزه برای کاهش وزن

شروع موضوع توسط behnam69 ‏11/10/18 در انجمن سلامت و بهداشت

1. behnam69

behnam69 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3

چای سبز با نعنا و چند قطره لیمو

آیا هر روز صبح قهوه می نوشید؟ به شما پیشنهاد می دهیم این چای سرشار از آنتی اکسیدان را جایگزین قهوه کنید و سلامت کلی بدنتان را بهبود دهید. این چای چربی سوزی بدن را افزایش می دهد. دارو

هنگامی که چند قطه لیمو به چای سبز اضافه می کنید تاثیر کاهش وزن پلی فنول و پکتین چای را افزایش می دهد. ضمن این که نعنا باعث کاهش اشتهای شما در طول روز می شود.

سیب با کره بادام زمینی و دارچین

سومین ترکیب غذایی که به صورت کلاسیک برای از دست دادن وزن توصیه می شود این گزینه است.

کره بادام زمینی حاوی چربی های غیر اشباع است بنابراین با مصرف کمی از آن احساس سیری می کنید. همچنین حاوی چربی های غیر اشباع است که انسولین بدن شما را تنظیم می کند.

علاوه بر این سیب حاوی فیبر است که به از بین بردن چربی های انباشته شدن در شکم شما کمک می کند. همچینن حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هایی است که سلامت شما را تقویت می کند.

دارچین حاوی پلی فنل هایی است که قند خون را تثبیت می کند و سنامالدئید موجود در آن خاصیت چربی سوزی دارد.

اگر چه این ترکیب دارای مزیت های زیادی است ولی نباید بیش از حد از آن استفاده کنید

مرغ و چیلی برای کاهش وزن

اولین ترکیب غذایی برای کاهش وزن آسان مخلوطی از پروتئین و تندی است.

مصرف مقدار کمی مرغ باعث می شود که احساس سیری کنید و عضله سازی شما تقویت شود. برای جلوگیری از کاهش وزن بهترین قسمت مرغ که می توانید انتخاب کنید سینه مرغ است.

چیلی حاوی کپسایسین است که باعث افزایش متابولیسمم بدن و چربی سوزی شده و آنتی اکسیدان موجود در آن برای سلامت شما مفید است. اگر غذای تند دوست ندارید مقدار کمی فلفل تا جایی که طعم غذایتان تند نشود به آن اضافه کنید. می توانید بعد از کباب کردن مرغ یک پینج فلفل به همراه نمک و پودر لیمو رویش بپاشید و میل نمایید.​

سپیده 2 از این پست تشکر کرده است.
  2. سپیده 2

سپیده 2 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    18
    شغل:
    ریمو تاتو.فشیال
    وب سایت:
    مگه روغن خراطین میخورن

3. hamta69

hamta69 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    من پیش یه متخصص طب سوزنی میرفتم ، تونستم یه هفت ، هشت کیلو کم بشم، کارش خیلی خوب بود، خودمم خیلی تلاش کردم،

4. foruzan123

foruzan123 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    من دو روز پیش عمل بینی در چالوس انجام دادم برای همین نمی تونم هر مدل غذایی که دوست دارم بخورم. دکتر بهم توصیه کرده که غذاهای سفت یا غذاهایی که ادویه زیاد دارن به هیچ عنوان استفاده نکنم. اگه شما برای من پیشنهاد غذایی دارین خوشحال میشم به اشتراک بذارین چون به جزء سوپ غذای دیگه‌ای به ذهنم نمیرسه و اینکه نمی‌خوام خیلی کاهش وزن پیدا کنم.

5. alireza663

alireza663 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    فروشگاه لیماک فروت تولید کننده میوه خشک و عرضه کننده میوه خشک عمده و دستگاه میوه خشک کن با مناسب ترین قیمت و ارسال به سرتاسر کشور در خدمت شما عزیزان میباشد. جهت خرید عمده میوه خشک از سایت ما دیدن فرمایید.

6. ahmadsahand

ahmadsahand کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    من چای سبز و لیمو رو امتحان کردم خیلی خوب تاثیر گذاشته

7. sarasadeghi

sarasadeghi کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    وب سایت:
    چای سبز واقعا تاثیر خودشو برای وزن کم کردن من نشون داده و عالیه

8. saeedFA

saeedFA کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    توی چندتا سایت خارجی در مورد غذاهایی که برای کاهش وزن مناسب هستند می خوندم مطالب خیلی جالبی گفته بودند... غذاهایی که قند دارند برای کاهش وزن مناسب نیستند اما چربی ها(!!!) برای کاهش وزن مناسب هستند. یه رژیم به نام کیتوژنیک هم معرفی کرده بودند که خودم چند وقت گرفتم واقعا تاثیرگذار بود.

9. hamid2010

hamid2010 کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    شغل:
    طراحی سایت
    وب سایت:
    دوستانی که میخواهید بهترین کاهش وزن را داشته باشید باید از مصرف گوشت های مختلف استفاده کنند که در برخی موارد اینها از میکس ها اینگونه گوشت ها استفاده کرد که خود گوشت فروشی ها با دستگاه میکسرگوشت این نیاز را برای شما فراهم میکنند و همچنین برای افرادکه گیاه خور هستند میتوانند از دستگاه آبگیر سبزیجات استفاده کنند که بهترین نوشیدنی مناسب کاهس وزن میباشد .

بارگذاری...