1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
 2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
 3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

انواع گیت های فروشگاهی - گیت ای ام

شروع موضوع توسط bnbgate ‏10/10/18 در انجمن گفته گوی ازاد

 1. bnbgate

  bnbgate کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏10/10/18
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  جنسیت:
  مرد
  طی سلسله مقاله های که در موردگیت فروشگاهیودزدگیر فروشگاهیRFبه یکی دیگر از گیت های پرمصرف در ایران یعنی گیت فروشگاهی یا دزدگیر ضد سرقتAMمی رسیم که به قدر حوصله این مقاله به آن می پردازیم

  AM( Acousto – Magnetic )

  اسم علمی و کامل آن می باشد .که این نوع گیت های فروشگاهی یا دزدگیر لباس مشخصا بر روی فرکانس 58 کیلوهرتز کار می کند که معمولا دارای یک باکس ( یا منبع تغذیه ای اصلی می باشد ) که قابلیت متصل شدن به یک یا دو آنتن را دارا می باشد که هر کدام از آنتن هم دارای برد کوچک داخل شان می باشد که امکان کارکردن با یک یا دو آنتن را نسبت به عرض ورودی دارد هم با لیبل و هم با انواع تگ های گیت فروشگاهی.

  لیبل ها و تگها و گیت فروشگاهیAMکلا نسبت به فلزات ، وسایل الکترونیکی و لوازم بهداشتی دارای خطای کمتری می باشد برای همین دلیل گیت فروشگاهی محبوب موبایل فروشی ها و لوازم موبایل فروشی می باشد.

  ولی با توجه به محاسنی که دارد دارای پیچدگی های خاص خود نیز می باشد قیمت نسبتا بالا پیچیدگی سیستم کار کرد آن مخصوصا در هنگام تنظیم کردن یا تعمییرات که بعضی اوقات مجبور به تعویض قطعات می شوی که ممکن است دارای هزینه بالایی داشته باشد کلا می توان گفت گیت فروشگاهیAMدارای هزینه نگهداری بالای می باشد.

  لیبل گیت فروشگاهیAMبه صورت مستطیلی شکل می باشد و شامل چند ورق فلزی می باشد که یک محافظ پلاستیکی دارد که معمولا به ابعاد 1در 5 می باشد که به صورت صاف باید چسبیده شود خمیده بودن آن باعث خطا میشود برای خنثی کردن لیبلAMباید از خنثیAMاستفاده کرد که قیمت آن معمولا کمی بالاتر از خنثی کننده ار اف می باشد.

  گیت فروشگاهیAMدارای تنوع بالای تگ می باشد نسبت به دیگر گیتهای فروشگاهی مانند پنسیل ، سنسورماتیک ، مثلثی ، صدفی و شل. . .

  در مورد جدا کننده می توان گفت جدا کنندهRFوAMهیچ تفاوتی باهم ندارد چون قفل های تگها باهم فرقی ندارد (به جز تگ سنسورماتیک)

  تگهایAMهیچ تاثیری بر روی گیت فروشگاهی ار اف ندارد و تگ ار اف هیچ تاثیری بر رویدزدگیر پوشاکAMندارد.(یعنی از هم مجزا می باشند )

  می توان گفت تنوع تگ هایAMموجود در بازار از تگ ار اف بیشتر می باشد.

  تگ پنسیل گیت فروشگاهیAMکه دارای دو مدل مختلف می باشد که بند دار( لنیارد سر خود ) یا بی بند می باشد که بند دار ها برای کالا های مانند کیف ، کفش و یا اجناسی فروشنده تمایلی به سوراخ کردن آن ندارد و یا در صورت سوراخ کردن به آن آسیب می رسد و نوع دیگر سوزن دار است که به لباس زده می شود با سوزن . . ( البته این مدل ار اف نیز دارد)

  تگ سنسورماتیک دزدگیر پوشاک AMکه در دو نوع دم کوتاه و دم بلند می باشد که هر دو آنها در بازار موجود می باشند که جدا کننده مخصوص خود را دارند که بصورت برقی یا دستی می باشد که قیمت هر دو آنها از تگ باز کن معمولی بیشتر می باشد.

  تگ مثلثی گیت ضد سرقتAMبه صورت مثلث شکل می باشد که سوزنی جدا دارد که به آن خورده می شود از تگها دیگر بسیار سبک می باشد که معمولا در لباس کودک یا لباس ظریف استفاده می شود.

  تگ مستطیلی دزدگیر لباس که مستطیلی شکل می باشد و سوزن دارد از تگها دیگر بسیار سبک می باشد که معمولا در لباس کودک یا لباس ظریف استفاده می شود . . ( البته این مدل ار اف نیز دارد)

  تگ عینک گیت فروشگاهیAMکه از نام آن مشخص است که مخصوص عینک می باشد که معمولا بر روی دسته عینک سوار می شود و جدا کننده مخصوص خود در دارد . ( البته این مدل ار اف نیز دارد)

  تگ های شل (صدفی) و گلفی و. . .

  این مقاله به توضیح مختصری از گیت فروشگاهیAMو معرفی تعدادی از تگ های معرفAMپرداخته است . امیدوارم قابل استفاده برای شما دوستان باشد.
   
بارگذاری...