1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

از من بپرس (قسمت دوم)

شروع موضوع توسط mehranolomi ‏11/12/16 در انجمن گفته گوی ازاد

1. mehranolomi

mehranolomi کاربر اخراجی

امتیاز دستاورد:
    3
    چکیده :
    قسمت دوم مجموعه آموزشی از من بپرس در سایت مدیر وب به پاسخ پرسشهایی می پردازد که در قسمت اول مطرح شده است، بیش از 50 سوال در قسمت اول مطرح شده است و در این ویدیو بیشتر سوالات پاسخ داده شده است.

مجموعه آموزشی از من بپرس جهت پاسخگویی به سوالات شما راه اندازی شده است و در هر قسمت به پاسخ سوالات مطرح شده در بخش نظرات قسمت قبلی خواهد پرداخت. در بخش نظرات قسمت اول نیز بیش از 50 سوال مطرح شده است که در این قسمت پاسخ داده شده است.
    اگر هنوز قسمت اول مجموعه از من بپرس را ندیده اید می توانید با مراجعه به این صفحه آن را مشاهده نمایید و همچنین سوالات خود را در زمینه بازاریابی اینترنتی و بازاریابی در بخش نظرات مطالعه کنید.
    لطفا اگر ابهامی در خصوص پاسخ هایی قبلی دارید و همچنین سوالات جدید خود را در بخش نظرات همین قسمت مطرح نمایید.
    لینک مستقیم صفحه : http://modireweb.com/ask-me-2
    لینک دانلود : http://modireweb.com/uploads/video/askme/ask-me-2.zip

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏24/12/18
  2. zahra-hamedani

zahra-hamedani کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    مطلب خوبی بود ممنون
    استارت آپ
    گوگل آنالیتیکس
    کسب درآمد از اینترنت
    انتخاب دامنه
    افزایش سرعت سایت
    heo چیست
    پیج آتوریتی
    موبایل مارکتینگ
    بازاریابی ایمیلی
    رتبه الکسا

3. yekdoctor

yekdoctor کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    وب سایت:
    نوین سئو و سئو سایت مرجع تخصصیدوره آموزش سئو و آموزش سئو و یادگیری سئو حرفه ای می باشد. برای آموزش کامل سئو مقالاتی تولید شده است : اگر برای ساخت سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به فرم سفارش طراحی سایت دارید . اگر برای بهینه سازی سایت نیاز به خدمات سئو سایت دارید. اگر نمیدانید که برنامه نویسی چیست و چه کاربردی دارد و نیاز به آموزش برنامه نویسی دارید یا برای بهینه سازی سایت نیاز به تکنیک های سئو دارید . اگر نمیدانید که درگاه پرداخت واسط چیست . اگر می خواهید بدانید که صفحه اول گوگل . اگر نمیدانید که بلاک چین چیست و چه کاربردهایی دارید. اگر می خواهید در راستای افزایش سرعت سایت بهینه کنید. اگر نمیدانید وب سایت چیست اگر شبکه های اجتماعی را نمیدانید. اگر نمیدانید راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان اگر دوست دارید بدانید که الگوریتم های بهینه سازی گوگل چیا هستند.. اگر دوست دارید بدانید که دیجیتال مارکتینگ چیست چی هست. یا دوست دارید درآمد اینترنتی داشته باشید. یا دوست دارید سایتتان را سئو کنید و مراحل بالا بردن رتبه سایت گوگل را انجام دهید. یا برای رتبه الکسا می خواهید افزایش رنک الکسا را انجام دهید. یا نیاز به کسب و کار اینترنتی دارید باید ابتدا پیدا کردن پیدا کردن کلمات کلیدی را بدانید. باید افزایش بازدید سایت را بدانید. بدانید که بک لینک چیست و با افزایش رنک گوگل آشنا باشید. بدانید که درست کردن ایمیل با ثبت سایت در گوگل چقدر است. بدانید که سئو سایت چیست و سئو داخلی سایت و سئو خارجی سایت را مطالعه کنید بدانید که هاست چیست بدانید که دامنه چیست و وبلاگ چیست و وب سرور چیست و به چه دردی میخورد.

4. Alireza2016

Alireza2016 مدیر کل انجمن پاپ موزیک عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    سلام.تبلیغ خوبی بود خسته نباشی...

لینک هایی که گذاشتید تماما پاک شد موفق باشی در عرصه ی تبلیغات..

5. webidar

webidar کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    مهران منصوری فر کارش درسته.من باهاشون کار کردم

بارگذاری...