1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

نظرسنجی آیا با ترنس موافقید؟وایسه دنیا؟(Nariman70)

شروع موضوع توسط Nariman70 ‏19/1/17 در انجمن معرفی موزیک ها

?

آیا با موزیک ترنس موافقید؟

1. بله

2 رای
    100.0%
  2. خیر

0 رای
    0.0%
  1. Nariman70

Nariman70 Well-Known Member برنده مسابقات پاپ موزیکی

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    انسان
    وب سایت:
    سلام وروز به خیر خدمت همه دوستان عزیزم.
    همونطوری که میدونید از حدود سال 85 وبا ظهور پدیده هایی مثه الیاس شیرزاد، دی جی سروش اس جی ترک ،مهران عباسی ، علی عبدالمالکی وسایر تنظیم کننده هایی که زیاد اسمشون رو شنیدیم در کشور ما موزیک ترنس(ماشینی) به شکل حرفه ای در کشور ما رواج یافت.
    البته همونجوری که در گذشته هم تنظیم کننده های ما با شرقی کردن ریتم های یونایی یا با استفاده از ملودی های ترکی به اصطلاح موزیک ایرانی نوین رو به وجود آوردن در موزیک ماشینی هم با استفاده از همون ماهیت به اصطلاح ایرانی ،نسل جدید از آهنگ ها وتنظیم هایی رو به وجود آوردن که امروزه تقریبا بیشتر آهنگ هایی که میشنویم به همین سبک هستن.
    اما ماهیت واقعی موزیک ترنس یا هاوس چیزی کاملا متفاوت با اینی هست که در آهنگ های ایرانی میشونید وشاید از بهترین ترنس بازهای دنیا بشه به دی جی الیگیتور اشاره کرد.
    دنیای ترنس که شاید به دنیای بیان حرف ها با موزیک معروف هست دنیایی باشه پر از صداسازی و به خرج دادن نبوغ وسلیقه تنظیمی اما متاسفانه در کشور ما حتی تنظیم کننده های نامبر 1 هم صداسازی رو در حد پایه بلدن وعملا از صداهای از قبل تعبیه شده استفاده میکنن.
    اضافه میکنم که در این موزیک به جای استفاده از صدای ساز از صداهایی که خود تنظیم کننده میسازه استفاده میشه.

توضحیات بالا رو دادم که با مرجع موزیک ترنس بیشتر آشنا بشید.

اما از این حرفا که بگذریم آهنگ وایسا دنیا از رضا صادقی عزیز رو بدون شک همه شنیدن.
    من این آهنگ به سبک ترنس تنظیم کردم ودوست دارم بدونم که آیا این نوع تنظیم با سلیقه وعلایق شما مچ هست یا نه؟:happy::happy:

Daws for Arraning:Studio one/Fl Studio
    Daw For Mastering:Cubase

Vsts:Sylenth/Nexus/Si Stirng section/Studio one Plugins

Vsti:Izotope Nectar/Fab Filter

دانلود

تنظیم کننده وصداساز:k.k8
    .....................................................................................................................................................................

پ.ن 1:چیزایی که بالا نوشتم درباره موزیک ترنس چیزایی هست که خودم بعد از چندین سال فعالیت حرفه ای در مارکت موزیک ایران بهش رسیدم واگر کسی حس میکنه دانش بیشتری تو این زمینه داره خوشحال میشم بهم اطلاع بده البته مثه همیشه حرف با عمل رو قبول میکنم:):):thumbsup::thumbsup:

پ.ن2:برای این که تمرکز بیشتری رو صداسازی داشته باشم از پروژه دوست وتنظیم کننده سرشناس کشورمون محمدرضا حسینی کمک گرفتم تا به جای صرف کردن وقت زیاد برای آکورد گیری وتنظیم مقدماتی بتونم بیشتر رو صداسازی وقت بذارم:)

Aftbgard∞n، ~•Ɩɳɾเ•~ و از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ~•Ɩɳɾเ•~

~•Ɩɳɾเ•~ کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    بچه محصل
    عالی بود آقا کاوه...:thumbsup::thumbsup:خسته نباشین:smug:

بارگذاری...