1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

آلبوم مجید خراطها 18 شهریور به بازار موسیقی می آید(به همراه تیزر)

شروع موضوع توسط R-K-N-A ‏2/9/15 در انجمن اخبار موسیقی

1. R-K-N-A

R-K-N-A کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    43
    شغل:
    محصل
    وب سایت:
    اختصاصی «موسیقی ما»؛
    مجبد خراطها: آلبوم جدیدم 18 شهریور منتشر می‌شود
    موسیقی ما – یک خواننده پاپ با اعلام تاریخ قطعی انتشار آلبوم جدیدش، از دوستدارانش خواست که اثر جدیدش را به صورت اورجینال تهیه نمایند.

به گزارش «موسیقی ما»، دومین آلبوم رسمی مجید خراطها «دارم میرم» نام گرفته است و این آلبوم پس از اخذ تمام مجوزهای لازم، بهزودی در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

مجید خراطها در گفتگو با سایت «موسیقی ما» توضیح داد: «آلبوم آ»اده انتشار است و بر اساس اعلام شرکت در تاریخ 18 شهریور در بازار موسیقی کشور پخش خوهد شد.»

این خواننده درادامه گفت: «متاسفانه معضل دانلود در کشور باعث شده شرایط شرکت های فعال موسیقی به هیچ عنوان مناسب نباشد و به همین دلیل از همه دوستداران موسیقی تقاضا دارم جهت حمایت از حقوق مولفین و صاحب امتیازان اثر و حمایت از هنرمندان این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایند.»

در ادامه میتوانید تیزر آلبوم «دارم میرم» با صدای مجید خراطها را به صورت اختصاصی در «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید؛

00:00

00:00

دانلود
    منبع:
    اختصاصی سایت «موسیقی ما»

بارگذاری...