1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل Aftbgard∞n نظر می دهد.

1. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    نیسدی ببینی دفاع کردم ۱۹ شدم هوووففغفف
    اه کاش اردیبهشت بیایی ببینی.ادمینی مث،تو باعد ببینه خب =(
    :)
    ‏26/9/18
  2. Alireza2016
    Alireza2016
    سلام وقتت بخیر و خسته نباشید و سلامت باشی، هستم هر از گاهی سر میزنم... ادرس سایتت رو بفرس
    ‏2/10/18
  3. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    عارضم کع.... باشع... میفرسدم.
    فقد خیلی استرس دارم بفرستم... :|
    راسدی یه دامین براعه خودم خریدم...
    این برا من نی :/
    اسمش عای کدو عه :| بالاخره کدومو ثبت کردم
    ‏2/10/18
  4. Alireza2016
    Alireza2016
    سلام،ب سلامتی،استرس نداره! ادرس رو نفرستادی و ندیدم،ادرس دقیق به انگلیسی بفرس
    ‏3/10/18
  5. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    خو چرا داره -_-...
    یه ماه تلاش کردم شد این... پنلش قطعه :/
    ‏3/10/18
  6. Aftbgard∞n
  7. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    اینم پنل....
    ‏3/10/18
  8. Aftbgard∞n
  9. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    دیتابیسش ایراد داشت... فعلن قطعه -_-
    ‏3/10/18
  10. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    اینم صفه لاگین جانم...
    http://www.aria-zi.ir/login.html
    چقد هاست گرون شده :| بعدن ک خیلی بهتر شد عادرسشو میذارم یه وقت اومدی ببینی :|
    دیگر اینکه باز عم از فامیلت عذرخاعی کن... من فقط چیدمان پنلشچ دوس داشدم...

#کمتر بخند.
    ‏3/10/18
  11. Alireza2016
    Alireza2016
    مشکلی نداره چون در جریان فامیل نبودی...دوم به نظرم خیلی خوبه و خسته نباشی، اصلا موضوع خنده داری نیس و نداره... هاست هم که از ایران باشه قیمتش برا یک گیگ زیر ۸ هزار تومانه در ماه
    ‏3/10/18
  12. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    برا یع ماه خوبه....
    ۴۴تا دادم برای یه سال... یه گیگ... هرتنز :/ ماهی ۵۰۰ میذاش روش :/ یه ساله خریدم...
    هم چنان از ظاهر جلوی سایت بدم میاد... این ۲۳ام ای عه ک نوشتم.....
    ‏3/10/18
  13. Alireza2016
    Alireza2016
    درس میگی هزینه داره دیگه بالاخره... میتونستی روی سایت سازمون سایتتو بسازی با وردپرس... و بعد از مدتی دامنه هم بذاری روش،هزینه هاست هم نمیدادی...
    ‏4/10/18
  14. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    کدوم سایتتون؟!
    عریضا غریب ک نمی باشی پروژع دانشگاعی بود... استادم ک بوت استرپ رو عم با بدبینی اجازه داد...
    (تو دانشگامون کسی وب طراحی کردن بلد نی ولی گفتن ورد پرس راحته کد نویسی نعاره)
    ‏4/10/18
  15. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    حالا استاد فرید و‌یادته کع... گف من بهت یاد میدم سایت پروژه بردار...
    زد مرداد رف منو تا شهریور علاف کرد ک میام میام.. خلاصه رفتم یه جا دیه..
    اون عادم هم ک یه گیگ سایت برات میخرم با دامین ۴۰۰ت منم فک کرذم اینطوره... بعد دیدم نه... میخان بخورن...
    ‏4/10/18
  16. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    تو همین فروم‌ عو ور ممد اینا راهنماییم کردن ... تهش دید ب اون پول نمیدم مجبورم کرد از پیشگام وب بخرم ک الکی گرونه :/
    ‏4/10/18
  17. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    هاستای دیه عم گف ال نداره بل نداره..
    بابا phpmyadmin عو فایل منیجر همه دارن تو cpanel هاشون... گف ارزونا ندارن :/ گف فایل منیجر ارزونا فایل جاوا رو نمیخونه -_-... عادم انقد چیز... برادرزاده عه رفیق ۳۰ ساله بابامه... دیه بعد از فرید فقط. CD
    ‏4/10/18
  18. Alireza2016
    Alireza2016
    سلام،چرتی بیش نیس همه هاست ها تمامی موارد رو پوشش میدن، و هاست یک گیگ هم سالانه نهایت ۹۰ هزار تومان میتونستی بخری ،البته میگفتی بهت میگفتم از کجاها که معتبرن... یه سایت ساز داشتیم که میشد دامنه رو روشون بسازی و تا ۱ گیگ هم رایگان بهت میداد و دامنت رو بعدش روش ست میکردی ولی هزینع ماهانه هاست نمیدادی...واینکه وردپرس هم میبود
    ‏5/10/18
  19. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    حالا ورد پرس بودنش برای پروژم دردی رو دوا نمیکرد...
    خب من ک تا عمرم cpanel ندیده بودم. بعد بابام گف بهزاد پسر خوبیه...
    :| خب تو رو من از کجا پیدا کنم؟!
    یا پیدا میکردم؟! نبودی کع
    ‏5/10/18
  20. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    سلامo(^▽^)o
    ‏5/10/18
  21. Alireza2016
    Alireza2016
    سلام از انجمن پیدا میکردی... پیام میدادی در انجمن و موضوع هاستو میگفتی پاسخ میدادم
    ‏8/10/18
  22. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    میای مگع؟! اصصن تز تفلدت تا العان اومدی؟!
    ‏8/10/18
  23. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    ب قول دوسدم علائم حیاتی ای عَ حضورت نبود :| میخاسدم هاست بخرم خیلی دقت کردم ببینم عانی -_- ک تو شهریور ندیدم عان بشی:| نظرت راجع ب پیشگام وب چیه؟!؟
    ‏8/10/18
  24. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    ‏8/10/18
  25. Alireza2016
    Alireza2016
    هاستینگ خوبیه،ولی قیمتش یکم بالاس، رنج قیمت کم میشه نت افرازو پیشنهاد داد ، یا شیراز وب هاست، و ... برای ابتدای کار تا بازدید متوسط اولی خوبه
    ‏10/10/18
  26. Alireza2016
    Alireza2016
    البته میزبان فا هم جز بسیار خوبا با پشتیبانی و قیمته مناسبه
    ‏10/10/18
  27. Aftbgard∞n
    Aftbgard∞n
    اوهوم شد شیراز عو میزبان فا عو نت افزار : )
    بابا نت افزار خیلی گرونه :| 1.5 گیگش شد 95 هزار تومن :| الان مطمعنی من گرون خریدم :|! ناموسن!؟
    =| مرسی باز: ))))!! منم سار هاست رو به یو معرفی میکنم: | اگ استادم میذاشت از اون میخریدم :| !ولی گف نوشته پهنای باند نا محدود میخان سرت کلاه بذارن :+|
    ‏11/10/18