1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل گمشده نظر می دهد.

1. مَه تاب
    مَه تاب
    یه چیزی میگم گارد نگیر درمورد حرفم...چندلحظه آروم بهش فک کن(خودمم فک میکنم)حضرت مهدی(عج)اگه میشناسید خوش به حالتون اگرنمیشناسیدبریدبشناسید...!
    ‏12/5/18
  2. مَه تاب
    مَه تاب
    نمیدونم چرایه هویی یادش افتادم و یه‌چیزایی توی مغزم جابه جاشد! حُکماً،حکمتی داره!یاعلی مددی✋
    ‏12/5/18
  3. گمشده
    گمشده
    اره ... جمله ی من نمای بدی نداره .. ولی بد به نظر میاد! به هر حال به نظر من آدم خیلی خوبیه!

و سوال
    کسی میشناسه حضرت رو؟
    ‏12/5/18
  4. مَه تاب
    مَه تاب
    نگفتم نمای بدی داره یاهرچی!قضاوت نکردم و برداشت خاصی نبود!فقط چیزی که توی ذهنم زیرو رو شد و اون حرف رو زدم..!میشناسن حضرت رو...شک نکن!یه چیزایی امااین وسط غریبه...!التماس دعابردار:))))
    ‏15/5/18
  5. گمشده
    گمشده
    از بد کسی التماس دعا کردی
    محتاجم
    ‏15/5/18
  6. مَه تاب
    مَه تاب
    نه!همینکه فک میکنی بدی..یعنی خوبی!جدنی...دعام کن! زیاااد؛)
    ‏15/5/18
  7. گمشده
    گمشده
    خخخخخ بیخیال
    کسی خوبی رو با بدی جواب میده؟
    ‏15/5/18
  8. مَه تاب
    مَه تاب
    آره!واقعنی هستن!
    ‏15/5/18
  9. مَه تاب
    مَه تاب
    یه جمله ای ک مامانم ازکوچیکی بهم میگفت‌و برام دلگرم کننده بوده و هست ودعاکن که باشه و بمونه،این بود که:«خدا مثل مابنده هاش نیس»فقط کافیه چندبارزیرلب تکرارش کنی ،بهش فکرکنی..تاشاید جواب خیلی ازسوالاتو بگیری!!!!
    ‏15/5/18
  10. گمشده
    گمشده
    معلومه که نیست!
    ‏15/5/18
  11. گمشده
    گمشده
    ولی خب من ادمی نیست ک...
    ‏15/5/18
  12. مَه تاب
    مَه تاب
    حرف اخرتو خوب متوجه نشدم!://به خودت بخند!:./
    ‏15/5/18
  13. مَه تاب
    مَه تاب
    حرف اخرتو خوب متوجه نشدم!://به خودت بخند!:./
    ‏15/5/18
  14. گمشده
    گمشده
    اره میخندم ، فحش میدم ، اعتماد میکنم ، تحقیر میکنم ، سرزنش میکنم
    ‏15/5/18
  15. مَه تاب
    مَه تاب
    همه ی ادماهمینن!فقط یکسری تلاش میکنن برای رشد،ویک سری تلاش میکنن برای توجیه،بین این دوتاخیلی فرق هست...!
    ‏15/5/18
  16. گمشده
    گمشده
    ولی من هیچکدوم نیستم
    ‏15/5/18
  17. مَه تاب
    ‏16/5/18