1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل POKER نظر می دهد.

1. _.Fateme._
    _.Fateme._
    پزشکی میخوای؟!

خوبه ک رفتی دنبال آرزوهات.. :)

خخخخ.. من درحد درس و کتاب و اینا... علافه خیلی دارم ولی به علت تنبلی زیاد نمیرم دنبال چیزای اضافه... D:
    ‏9/1/18
  2. POKER
    POKER
    درس و کتاب که واقعا رو مخه ینی کل برنامه نویسی هم بخونی نمیشه حتی ی خطشو پیاده کرد رو کاغد ... چیا بلد بیدی ؟
    ‏9/1/18
  3. _.Fateme._
    _.Fateme._
    همون سی و سی پلاس ک تو دانشگاه گفتن...
    یذره پایتون... HTML ام میخواستم کلاس برم ی چند جلسه رفتم بعد دیگ نتونستم.... سی دی گرفتم عیدی تابستونی وقتی ببینم.. •__•
    ‏9/1/18
  4. POKER
    POKER
    من اچ تی ام ال یادت میدم با سی اس اس تو سی پلاس پلاس یادم بده =/ بچه ها صنعتی شریف بعضی وقتا میان شرکت ما کاراشون و انجام میدن رو دانشگاه اصلا حساب باز نکن هیچی یاد نمیدن =/
    ‏9/1/18
  5. _.Fateme._
    _.Fateme._
    چ جوری یاد میدی؟! •__•

شرکت چی میری؟! 0___0
    ‏9/1/18
  6. _.Fateme._
    _.Fateme._
    پاک میکنم پستتو... لینک بذاری تبلیغ حساب میشه:)!
    ‏9/1/18
  7. POKER
    POKER
    ناموسا اون سایت کجاش تبلیغه =/ دیگه خیلی کلیشه ای پاکش کردی انصافا تبلیغ نبود
    ‏9/1/18
  8. _.Fateme._
    _.Fateme._
    لینک گذاشتن اشتباه دیگ.....من هیچکارم:)!

راستی... هی تاپیک جدا نزن... ی تاپیک بزن آهنگای فلانی... همه رو تو اون بذار...
    ‏9/1/18
  9. POKER
    POKER
    دیگه رمقش نیست اصن -_- چرا این :) رو میزاری حس بدی بهش دارم =/ خب هر لینکی که نه ... اگه قرار بود هر لینکی و تبلیغ حساب کنیم خب ی رباط میذاشتن برای این کار نه ی ناظم =/ نمیدونم چرا ی نموره گرفته به نظر میرسی
    ‏9/1/18
  10. _.Fateme._
    _.Fateme._
    خخخ... لبخند خوبه ک...!

نمیدونم والا... 0__0

ن باو... خوبم.. D:
    ‏10/1/18