1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل مَه تاب نظر می دهد.

1. مَه تاب
    مَه تاب
    بعدشم استاد میدونین،یه جوری شده،یامن برام یه جوریه،اوناهم شاید یه جوری شدن،وضعیت قاطیه! همش برام سواله چرااینجوریه!؟ هیشکی هم پاسخگو نیس!البته زیاد نمیپرسماچون به نظرم میگن هیچجوری نیس! ولی اگرشمابودین حتما میگفتین یه جوریه(الکی مثلا:/)
    ‏8/12/17
  2. مَه تاب
    مَه تاب
    نمیدونم!ببینم خداچی میخواد،البت خداخوب میخواد،واسه چیزی ک اومدم نشدفوقش کمرنگ میشم بعدشم بی رنگ!؛) شمابیاین خیلی چیزاخوب میشه!
    ‏8/12/17
  3. مَه تاب
    مَه تاب
    پووووف اشتادماه رمضون یادتونه؟ تاسحربیداربودنا؟ شبای قدر،دم افطار،عباس معصومی خخخ دورکردم قرآن..! جواب دادنا،حرص دادنا،بحث کردنا،سرکارگذاشتنا،چت روم ترکوندن،همیشه انلاین بودن،نق زدنا،حاضرجوابی هاخخخ
    ‏8/12/17
  4. مَه تاب
    مَه تاب
    دلم واسه اونروزاباآدمایی ازهمون جنس تنگ شده!ازشماچه پنهون فکرمیکنم بتبزرگترشدنشون بیشترتغییرکردن و فاصله گرفتن! استاد نخندیناخخخخخیلی حس غریبگی دارم؛)
    ‏8/12/17
  5. مَه تاب
    مَه تاب
    حس میکنم مثل خنگ ها بهم نگاه میکنن:( راستی حس یه دختربچه۱۰ساله رودارم!شایدم اومدنم اشتباه بوده!:( استادبه نظرتون اصلا وجودم لازم بود؟ بگذریم که حالم خوب بود اول،امابادوره کردن قدیم بغض کردم؛)
    ‏8/12/17
  6. مَه تاب
    مَه تاب
    استاد نبایدبرمیگشتم؟فقط انگار اینجاشلوغه و من توی این شلوغی گُم شدم! میترسم زیردست و پا له بشم!پوووف نمیدونم چرایه هویی اینجایه عالمه چیزی نوشتم! نمیدونم چرایه هویی این همه اومد! شایدم بدونم!!! خخخ شاید لازم بود یه نفرازم بپرسه حالاکه برگشتی یه خرده حرف بزن ! امانپرسیدن،شایدم اصلالازم نبوده!
    ‏8/12/17
  7. مَه تاب
    مَه تاب
    اصلاچرابایدبپرسن؟ لوس بازیاچیه؟:/ خخخ!اگربودین هم صحبتم بودین،یه عالمه حرف هست استاد نگین دختره واسه دردو دلاش یادمن کرده،نه واقعا،اصلاازپیام اولم معلوم بودباحال خوب اومدم اینجا!استادیه عالمه حرف ازجنس دغدغه هایی دارم که دارن عادت میشن،الان فقط....بگذریم✋اینجاشده تایپیک تخلیه انرژی من خخخ
    ‏9/12/17
  8. مَه تاب
    مَه تاب
    اگرکسی بخونه و بگه دیوونه ام خودش دیوونه س:||استادفقط دلم یه هویی خواست حرف بزنه،همین!انگاری حالم بد شدخخخ منم خنگولی هستما! خدا شفام بده:)هعی....استاد! استاد! استاد!
    ‏9/12/17
  9. مَه تاب
    مَه تاب
    ببخشیدوقتتون روگرفتم وباطفلی خردسال...:) بگذریم!سختمه میام مینویسم اینجا! سختمه!حلال کنید✋التماس دعا،درپناه حق شیعه علی✋
    ‏9/12/17