1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل Ayatay نظر می دهد.

1. Sarabala.f
    Sarabala.f
    خخخخخخخ ینی ایوووول کلی خندیدم.....ایول.....منم خیلی خنگم⁦:-|⁩پسرخالم میگه ساراتنهادخترخنگه فامیلی.....میدونی اصن دخترخلش خوبه(امیدواری بدههههههه)
    اوووووو انقدرسوتی دادم جلوپسرا...اشکال نداره......حتمااابگو
    ‏29/3/17
  2. Ayatay
    Ayatay
    باااو بوخودا تقصیر من نبود من دو‌سه سال از بچه های کلاس بچه تر بودم ، اصلنم قبل حرف زدن فک نمیکردم همینجوری یه چیزی میپروندم اصولا هم اونقد خنگول بودم مثلا معلم فیزیک ( اونم آقا بود ) وسط کلاس حوصله ش سر میرف ، سر به سر من میذاش که من یه چیزی بگم اینا بخندن خیلی بیشور بودن همش مقسره م میکردن منم که اوسکووول
    ‏29/3/17
  3. Sarabala.f
    Sarabala.f
    اشکال ندارم بابا.....بازتوجلوی غریب سوتی میدی من دربرلبرجفتشون چه غریب چه آشنا اسکولم.....
    منم خانواده بابام هروقت حوصله اشونداشتم سرمیره میگن سارایه چیزی بگوبخندیم خخخ
    ‏29/3/17
  4. Ayatay
    Ayatay
    یه بار همون سال سوم بودیم اواخرش بعد بهمون گفته بودن سال بعد معلم ریاضیتون ( همون اقایی که پیشش خدای سوتی دادن بودم ) و عوض میکنیم یه معلم دیگه میدیم آقااا مام اعتراض و فلان ...
    یه روز استاد اومد سر کلاس بعد من ازش پرسیدم : آقا چیشد اون موضوع بلخره میاین سال بعد یا نه؟ گف مدیر گفته خودت انتخاب کن هر کلاسی که میخای ...بعد منم با کلی ذوق و با همون خنگی همیشه برگشتم گفتم : آقا میشه ما رو بکنی توروخدا آقا ما رو بکن !
    ‏29/3/17
  5. Ayatay
    Ayatay
    سرویییییس شدم رسمااااا کلاس رف رو هواااا معلمم که پررو غش کرده بود از خندع دیگه نفهمید چیکار کنه ضایه م کرد گف : پاشو ،پاشو آرمین برو سوالارو ، رو تخته بنویس انقدم نظرای خوشگل موشگل نده
    ‏29/3/17
  6. Sarabala.f
    Sarabala.f
    یه سوال!!!توپسری مگه؟!
    ‏29/3/17
  7. Ayatay
    Ayatay
    نع چطور مگه؟
    ‏29/3/17
  8. Sarabala.f
    Sarabala.f
    واااااااااااااااااایییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااا چه بددددد......اقاماروبکن خخخخخخ خیلی سوتی فجیعی بوده ......جات بودم اون کلاس دیگه نمیرفتم کلاخخخخخخ
    ایول خیلی خندیدم
    ‏29/3/17
  9. Sarabala.f
    Sarabala.f
    همین طوری....یه لحظه فکرکردم پسری
    ‏29/3/17
  10. Ayatay
    Ayatay
    دیه چیکا میکردم مدرسه نمیرفتم ؟ کلا آبرو برام نموند تو سه سال دبیرستانم
    سارااع؟ من آریانام ، میدونی که ؟
    ‏29/3/17
  11. Sarabala.f
    Sarabala.f
    کووووووووفت حدس زدم من نمیدونم چراشماهاهی اسم عوض میکنین؟!!!!
    خخخخخ ینی خدای سوتی هستی آریانا
    ‏29/3/17
  12. Ayatay
    Ayatay
    خدااا مرگم بده ینی واقعااااا خدا مرگم بده هاااااااع
    من پسرم دیگه عاره ؟؟ دست شوما درد نکنه
    بااااو خوشم اومد ازین اسم گوفدم بزارم ایییچچچ
    یه چیز اون ور از خداا ولی الان یاد اون موقع میفتم خنده م میگیره چقددددد من اوسکول بودم عاخه مگه میشه این همه سوووتی؟؟
    ‏29/3/17
  13. Sarabala.f
    Sarabala.f
    خخخخخ دورازجونت دیووونه ......ععع خب به لحظه فکرکردم پسری گفتم من چراانقدرسریع بااین یاروصمیمی شدم خخخخ
    کوووفت وایییچچچ
    اشکال نداره ببین نفس عمیق بزن تنگه ریه هات ازهمه سوتی ترخودمم
    ‏29/3/17
  14. Ayatay
    Ayatay
    خخخخخخ عجباااااع
    باچه باچه بذااا نفس بدم تووووو ..فیییییس هووووووو(صدا نفسمه) ⁦^_^⁩
    ژاااانه من ؟؟ ینی تو هم اینکاره ای ؟ خخخخ چینگد شبیه همیم تو خنگ بودن ⁦^_^⁩
    ‏29/3/17
  15. Sarabala.f
    Sarabala.f
    خخخخخخخخخخ ......
    اره اونم فجیییییع آریانا..... بدجورناجوووور......دختراصن خنگ بایدباشه وگرنه شلغمه.....خخخخخ
    خنگ خودمی
    ‏29/3/17
  16. Sarabala.f
    Sarabala.f
    آریانالاکچری یعنی خوب؟!
    ‏29/3/17
  17. Ayatay
    Ayatay
    چاااکککررر خاتم اصن بهم امییید زندگی دادی باااور کن
    هنو یه روضه برات بخونم بشین گریه کن ....خاهرم میگه نشسته بوده تو‌جمع یه سری فامیل که از شهرستان اومده بودن و خیلی وقتپیش دیده بودیمشون ....بعد میگه یهو یه خانومه (فامیل دورمون بوده ) به عمم میگه : فلانی تو یه برادر زاده داشتی یه دختره بود قیافه ی خاصی هم داشت خیلیم هول بود همیشه یادمه یکم‌گیج بود معمولا ...طفلک خبر نداشته آبجیم تو اون مجلس نشسته بوده
    ‏29/3/17
  18. Ayatay
    Ayatay
    هیچی دیه گفتن خاهرش اینجاس از خودش بپرس ⁦:-|⁩⁦:-[⁩
    آبجیمم گفته که همون خنگوله الان ایران نیست و فلان
    واقعیتش من یکم بهم برخورد انتطار داشتم آبجیم دلداریم بده
    بعد آبجیم برگشته میگه : راس میگن دیگه آریانا کی باورش میشد توعه خل و چل که راه رفتنتم بلد نبودی ، تا میخپاستی حرف بزنی یاگریه ت میگرف یا زبونت ،پاشی بری اروپا ؟
    گفدم دیه تو که خاهذمی اینو میگی ع بقیه چه انتظاریع
    ‏29/3/17
  19. Ayatay
    Ayatay
    لاکچری ینی لوکس ، با کلاس
    ‏29/3/17
  20. Ayatay
    Ayatay
    ببقشید خیلی حرف زددددم شرمنده اذیت شدی حتما
    مراقب خودت عزیزم
    شب بخیر
    ‏29/3/17
  21. Sarabala.f
    Sarabala.f
    خخخخخخخ ببین آریاناتوروکه خداشفات داده درست شدی به فکری به حال من بکن....دعاکن من دست ازاین خنگ بازیان بردارم....آریانامنم دقیقامثه توهولم.....
    مرسی گفتی عزیزم.....دیگه همه نبینم بگی اذیت شدی و.....
    خیییییلی خوشحالم کردی....مرسیییییی
    توهم مراقب خودت باش .....شب خیلی خوبی داشته باشی❤❤
    ‏29/3/17