1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل |Ryhwnh| نظر می دهد.

1. leilajoon
    leilajoon
    بی معرفت نیست نت نداره :(((
    میادش
    ‏9/11/16
  2. ^^♥
    ^^♥
    بش بگو خییلی بیژوری
    ‏9/11/16
  3. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    سلام نفس خواهر.....ببخش بخدا نتم همچی جفتک مینداخت ک تا دوهفته نای تکون خوردن نداشتم......با تاخیر و عرض پوزش تتتتتتتتتتتتتووووووووووووووولللللللللللللللددددددددددددددتتتتتتتتتتت مممممممبببببببااااااارررررررررککککککککککککک
    ‏11/11/16
  4. ^^♥
    ^^♥
    ...
    ‏11/11/16
  5. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    سلام خواهر شوهر گل گلاب....میدونم هرچی بگی حق داری...... معذرت خاکی...قبول.....اشتی الان؟؟؟
    ‏11/11/16
  6. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    پریسا......مرگ من اذیتم نکن......بخدا اگه بخوای اینخوری کنی دیگه هیچوخ نمیام......
    ‏11/11/16
  7. ^^♥
    ^^♥
    ....حالا
    ‏11/11/16
  8. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    پریسا.......بخدا نمیتونستم بیام......هم نتم خر شده بود هم خودم حالم خیلی خراب بود....خواهری فهمیدم مرگ من برات مهم نیست ولی جون هرکی دوس داری اذیت نکن دیه..... :((((((((((
    ‏11/11/16
  9. ^^♥
    ^^♥
    مزخرف نگو (مرگ من برات مهم نیس ) من اینجا از نگرانی داشتم میمردم میفهمی اینارو
    ‏11/11/16
  10. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    الهی من قربونت بشم عزیز دلم.......خو پس اگه برات مهمه انقد رو مخ من زومبا نرقص :))
    ‏11/11/16
  11. ^^♥
    ^^♥
    چت بود
    ‏11/11/16
  12. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    انفولانزا شدید :((( دقیقا با خر شدن نتم اونم شروع شد......هنوزم خوب نشه ولی دیگه بدنم درد نمیکنه :)))))نگران نباش گل من خوبم :)
    ‏11/11/16
  13. ^^♥
    ^^♥
    حالم خوب نیس میام بازم .....خدافس
    ‏11/11/16
  14. B4ᴅ G!ʁг
    B4ᴅ G!ʁг
    باش نفسم.....ولی وقتی برگشتی بگو راز اینک من میام تو خوب نیستی چیه....بای تا های :))
    ‏11/11/16