1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل بانوی انگلیسی نظر می دهد.

1. THOTH
    THOTH
    سلام ..نميدونم اطلاعاتت در زمينه تاريخ چه قدره ..ولي جوابي كه ميخواي شايد برات سوال پيش بياره .اين امضاي موجوديه كه به انسان خواندن و نوشتن را اموخت ..حالا فرشته يا موجودو هرچي كه بشه گفت وبه نوعي در تمام اديان از ان به نام ادريس ..هرمس ..تهوت و.. نام برده شده كه موجودات باستاني مقدس نام برده ميشن كه براي هدايت انسان غار نشين واموزش دادن تمام علوم به زمين امدند..منجمله زبان حروف رياضي اعداد پزشكي و...
    ‏29/7/15
  2. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    ممنونم!اطلاعات خیلی کمی در این مورد دارم!متوجه ام!
    ‏29/7/15
  3. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    من تاریخ شیطان پرستی فراماسونری رو دنبال میکردم!
    ‏29/7/15
  4. THOTH
    THOTH
    ربطي به شيطان پرستي نداره .انها فقط هدايتگر انسان بودند قبل از اينكه انسان به تمدن برسه و دانشي براي حرف زدن ..موسيقي . رياضي پزشكي ..را به انسان اموختند (اولين كتاب مذهبي بشر: نگهداري در موزه لوور ) و بعد از ان برخي ازفرعونهاي ابله از انها بت درست كردند و مردم از ترس و قدرت فرعونها انها را مي پرستيدند .
    ‏29/7/15
  5. THOTH
    THOTH
    براي نمونه لوحي كه موسي ده فرمان رو
    براي هدايت مردم اورد بر روي زمردنوشته شده و از طرف همين موجودات بود ويا صندوقچه اسرار كه موسي انرا از كاخ فرعون برداشت و با قوم خود مدت چهل سال در بيابان زندگي كردند ميراث همين موجودات بود.و سليمان نبي نيز با كتابهايي كه داوود از مصر اولي بدست اورده بود به اسرار سحري دست يافت . تخت جمشيد نيز بوسيله داريوش از مهندسي اثار دروازه خدايان يا خانه اين موجودات ساخته شد .
    ‏29/7/15
  6. THOTH
    THOTH
    .كليه مساجد و كليساها از روي اثار به جا مانده از تمدن مصر كپي برداري شده و حتي براي نمونه واضح تر پدر ابراهيم نبي (ترا) كاهن معبد همين موجودات بود (ابراهيم از قوم سومريان بود).
    نكته اينكه عده اي به پرستش اين موجودات ميپردازند كه اين همان شيطان پرستي است .
    ‏29/7/15
  7. THOTH
    THOTH
    ونكته مهمتر اينكه انها انسان را به سوي نور (خداوند ) هدايت ميكردند تا انسان به كمال و جاودانگي برسد انچه امروزه در كتب ديني از انها ياد شده لغت فرشته . يا همان پيام رسان است .
    ‏29/7/15
  8. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    بعله متوجه شدم..منم عرض کردم،درمورد اون دوره تاریخ اطلاعاتی ندارم!
    اطلاعاتم مربوط ب فراماسونریه بیشتر...بازم متشکرم!
    ‏29/7/15
  9. THOTH
    THOTH
    علامت ماه و يا ستاره در بالاي گنبد مساجد ازاثار به جا مانده از تمدن سومريان ومصر ميباشد
    ‏29/7/15
  10. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    خیلی جالب بود،بسیار متشکرم!
    ‏29/7/15
  11. THOTH
    THOTH
    خواهش ميكنم.
    تاريخ بسيار تحريف شده و هر قوم ونژادي به نفع خود از ان سو استفاده كرده اما برخي از اثار به جا مانده در تمدنها حقيقت را براي ما انسانها براحتي روشن ميكند .البته با تحقيق
    ‏29/7/15
  12. THOTH
    THOTH
    البته نا گفته نماند كه يك سري از اين موجودات (خدايان ) نيز از انسان سو استفاده كردند كه منجر به جنگ عظيمي شد كه طوفان نوح از عواقب همين جنگ بود..
    ‏29/7/15
  13. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    اوه...چه چیزای نا آشنایی میشنوم!
    ‏29/7/15
  14. THOTH
    THOTH
    بتازگي هم دانشمندان اثار زمين شناسي قبل از طوفان نوح رو بررسي كردند كه نتيجش كشف اثار راديو اكتيو در لايه رسوبي به جا مانده در زير شنها و بيابانهاي مصر بوده كه اين اثار فقط از يك جنگ اتمي و ويران كننده ميتونه اتفاق بيفته و نابودي تمدنهاي بزرگ .دوس داري اشنا تر بشي ؟
    ‏29/7/15
  15. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    چطور!!؟؟!!
    ‏29/7/15
  16. THOTH
    THOTH
    همينجوري
    ‏29/7/15
  17. بانوی انگلیسی
    بانوی انگلیسی
    نه ممنونم...دوس دارم خودم برم دنبالش!متشکر!روزگار خوش!
    ‏29/7/15
  18. THOTH
    THOTH
    بهترشم همينه . هيچ حرف و نوشته اي رو بي دليل قبول نكن .روز وشب به كام.
    ‏29/7/15