1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

بر روی پست پروفایل ŜǾหΪส نظر می دهد.

1. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    سلام نه خیلی وقته عضوم ولی کم میام اینجا
    ‏14/4/16
  2. ŜǾหΪส
    ŜǾหΪส
    آهان ازاون لحاظ
    من سونیام 15 سالمه همه بهم میگن سونی شمام منواینطوری صداکنی رتحت ترم درضمن بچه بابلم یک دوماهی هست که اینجام
    ‏14/4/16
  3. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    داری واسه نمونه می خونی منم نهمم
    ‏14/4/16
  4. ŜǾหΪส
    ŜǾหΪส
    دقیقا گفتی نابود شدم مخصوصا درسای هشتمو
    ‏14/4/16
  5. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    آخه واسه آزمون نمونه که درسای هشتم نیست
    ‏14/4/16
  6. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    منم شرکت کردم ولی گذاشتم بعد از امتحانات بخونم فعلا فقط درسای مدرسم رو میخونم
    ‏14/4/16
  7. ŜǾหΪส
    ŜǾหΪส
    چرا یک سومش ازهشتمه باسه ماهایی که میخوای تجربی امتحان بدیم شایدبیشترهم باشه منم
    ولی من حالاشروع کردم اینطوری بهتر یادمیگیرم
    ‏14/4/16
  8. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    ‏14/4/16
  9. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    خوبه میدونی چ رشته ای میخوای بری ما یکشنبه جلسه مشاوره داریم و باید بگیم چه رشته ای رو دوست داریم ولی من هنوز نمیدونم :(
    ‏14/4/16
  10. ŜǾหΪส
    ŜǾหΪส
    خوب منم دارم واسه هردوش میخونم دیگه
    من ازاولش همین طوری بودم همیشه تاندونم میخوام چیکارکنم قدم ازقدم برنمی دارم ولی وقتی یک کاری روشروع کردم تاتهش میرم حتی اگه به ضررم باشه
    ‏14/4/16
  11. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    خوبه منم باید بخونم واسه شنبه دوتا فصل ریاضی و دو درس مطالعات امتحان داریم ولی اصن حسش نیست
    ‏14/4/16
  12. ŜǾหΪส
    ŜǾหΪส
    تودرساتومیخونی ؟
    من که کلا اجتماعی رونمی خونم
    ریاضی ام همچین بگی نگی شایدسالی یک دفعه تمرین کنم
    ‏14/4/16
  13. zะeะiะnะaะbะ
    zะeะiะnะaะbะ
    من درس خوندم فقط واسه مدرسه بوده اجتماعی رو هر هفته می خونم چون شنبه ها پرسش داریم و ریاضی هم یه فصلش مال قبله عیده فراموش کردم باید بخونم چون هردوتا درسش برام مهمه باید بیست بشم
    ‏14/4/16
  14. ŜǾหΪส
    ŜǾหΪส
    برای من بیست اصلا مهم نیست اگه رشته مو دوست نداشتم به هیچ وجه در نمی خوندم اصلا ازخوندن متنفرم دوست دارم هرجیزی که یادگرفتمو توبرگه هام بنویسم
    ‏14/4/16