1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

مهم مصاحبه جدید و جذاب با مدیرسایت پاپ موزیک فربد رضا دوست

شروع موضوع توسط Alireza2016 ‏10/6/16 در انجمن مطالب جالب و خواندنی

1. Alireza2016

Alireza2016 مدیر کل انجمن پاپ موزیک عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    خوب طبق قولی که به شما دوستان دادیم امروز یک مصاحبه خواندنی و جدید با مدیر سایت پاپ موزیک فربد رضا دوست عزیز انجام دادیم که خوشحال میشیم تا اخر این مصاحبه رو بخونید :)
    ===========
    سلام فربد جان ممنون از این که وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید :)
    تا به سوالاتی که قرار هستش از شما پرسیده بشه در قبال یک گفتگوی صمیمی و دوستانه پاسخ بدید
    تقاضا دارم که خودتون رو برای همه دوستانی که این مصاحبه دوستانه و صمیمی رو میخونن معرفی کنید ؟
    سلام وقت بخیر ... فربد رضادوست 23 ساله زنجان
    1 - خب همین اول مصاحبه میخواستم بدونم در حال حاظر تا چه مقطعی مدرک تحصیلی دارید ؟ و آیا به تحصیل مشغول هستید یا نه ؟
    فوق دیپلم عمران که یک ماه بعد میشه لیسانس عمران
    2 -شما در چه زمینه هایی تخصص دارید ؟
    سئو , طراحی تجربه کاربری در وب و کمی هم موبایل
    3- شغل اصلی شما ؟
    وبمستری(مدیریت سایت)
    4 -تو دنیای واقعی به چه چیزی علاقه دارید ؟ منظورم اینه تفریحاتتون تو زمان هایی که وقت اضافه دارید چی هستش ؟
    ورزش , ماشین سواری
    5 - برای اولین بار انگیزه ی شما برای ورود به اینترنت چه بود و بعد چه تغییرات و چه روندی پیدا کرد ؟
    برای ساخت ایمیل! و بعد دانلود آهنگ و فعالیت در انجمن ها و تفریح و سرگرمی و ایجاد وبلاگ و بعد ایجاد وب سایت
    6 - فربد جان چه زمانی و چطور به دنیای مجازی وارد شدید و چی شد که بفکر تاسیس سایت پاپ موزیک افتادید؟
    حدودا 10 سال پیش برای ساخت اکانت ایمیل و بعد از چند سال فعالیت و ایجاد چندین سایت با موضوعات مختلف دنبال یک ایده جدید و متفاوت بودم که باعث ایجاد اولین سایت دانلود آهنگ مجاز تو کشور شد...
    7 - فعالیت جدی اینترنتی شما از چه سالی و چگونه آغاز شد ؟
    از سال 89 بود که به صورت جدی در اینترنت فعالیتم شروع شد
    8 - سایت پاپ موزیک در چه تاریخی ایجاد شد ؟
    31 مرداد سال 91
    9- فکر میکنید سایت پاپ موزیک با دیگر سایت ها ی موزیک در داخل کشور چه فرقی دارد؟
    بروز تر و صمیمی تر
    10 - چی شد که اسم سایت رو پاپ موزیک گذاشید و با خط تیره وسط ؟
    آدرسی می خواستم که وقتی کاربر می خونه یا میشنوه بدونه چه سایتی قراره براش نمایش داده شه
    11 - هزینه ی سالیانه سایت پاپ موزیک تقریبا چقدر هستش
    حدودا 15 میلیون تومان
    12 -بهترین و بدترین اتفاقی که توی این چند سال برای پاپ موزیک اتفاق افتاده ؟
    رفتن به جمع 100 سایت پربازدید ایران و فیلتر شدن سایت
    13 در روز چند ساعت زمان برای سایت پاپ موزیک و همچنین در اینتریت بودن میذارید ؟
    مونده به روزش حدودا 10 ساعت
    14 - فربد جان دنیای مجازی و سایت چه تأثیری روی روال زندگیتون داشته و چه قدر از خانواده دورتون کرده ؟
    اولین تاثیر و نظر خودم بدترینش اینه که نمیشه جایی رفت که اینترنت نداره!(بیشتر از 5 6 ساعت)
    بی تاثیر نبوده تو فاصله انداخت بین خانواده ولی سعی می کنم تعادل رو نگه دارم

15 -ایا سایت دیگری به غیر از پاپ موزیک رو در حال حاضر هم مدیریت میکنید ؟ و میتونید اسمش رو بگید
    بله چندتا هست که البته تمرکز اصلی رو پاپ موزیک هست
    16 - نظرتون درمورد فیلترینگ در ایران چیه ؟ و اگه یه روزی خدای نکرده سایتتون فیلتر بشه چی کار میکنید؟ ایا امکان فیلتر شدن هستش ؟
    چیز خوبی هست اگر درست اجرا بشه , رفع فیلتر! , بله هر وب سایتی امکانش هست که فیلتر بشه
    17 -دلیل موفقیت سایتتونو تا الان چی میدونین و بیشتر این موفقیت را مدیون چه کسی یا کسانی هستش ؟
    بروز بودن و پشتکار و راه اندازی اصولی سایت با توجه به تجربه هایی که به دست آوردم
    18 -تا چه میزانی به اهدافی که مد نظر شما بوده رسیدید ؟و برای پاپ موزیک چه هدفی رو دنبال میکنید
    تا الان خوب پیش رفتیم و اومیدوارم روزی برسه که عنوان پربازدید ترین سایت ایران به پاپ موزیک برسه
    19 -مدیریت سایت پاپ موزیک رو به تنهایی انجام میدهید یا همکاران دیگری هم در مدیریت به شما یاری میرسانند ؟
    بخش اهنگ رو بله تنهایی انجام میدم
    20 -با توجه به این که روز به روز رتبه سایت پاپ موزیک داره بهتره میشه ، به نظرتون پاپ موزیک میتونه جز 10 سایت برتر ایران برسه؟
    اگر همین جور ادامه بدیم فکر نکنم چون بقیه وب سایت ها بیکار ننشستن که بیایم برسیم بهشون ولی با تغییراتی که به مرور انجام خواهد شد رو سایت احتمالش هست
    21- فربد جان خودتون ایا به موسیقی علاقه زیادی دارید درست هستش دیگه ؟ خواننده مورد علاقتون کیه و ایا هر روز تمام اهنگ ها رو به صورت کامل گوش میدید ؟
    بله علاقه دارم و طرفدار یک نفر خاص نیستم و هر کی خوب بخونه اهنگاشو گوش میدم. بله همه اهنگ هایی که رو سایت قرار میگیره حداقل یک بار گوش میدم
    22 - ایا قصد اینو دارید که این قالب پاپ موزیک رو سال 95 تغییر بدید چون واقعا چند سالی هستش که این قالب رو استفاده میکنید ؟ اگر جوابش بله هستش میشه بگید تقریبا تا چند ماه اینده به کل قالب سایت عوض خواهد شد
    با توجه به صحبت هایی که از قبل انجام شده بود قرار بود اواخر فروردین قالب عوض بشه ولی با توجه به این که نحوه نمایش مطالب در صفحه اول به کل تغییر پیدا خواهد ریسک تغییر قالب رو بسیار بالا میبره و فعلا دست نگه داشتیم و داریم روش کار می کنیم که حداکثر تا 4 الی 5 ماه بعد بشه تغییر داد
    23 - تیکه کلامتون چی هستش ؟ تا جایی که من میدونم - اوکی ؟( شوخی)
    بله میشه گفت همون اوکی
    24 - ایا قصد ازدواج ندارید ؟ اگه ازدواج کنید سایت پاپ موزیک چی میشه ؟ :)
    فعلا خیر, با قدرت به کارش ادامه میده
    25 -یه سوال ناراحت انگیز ناک برای جوانان از جمله خود شما ! شاید هم خوب باشه سوال ؟!نظرتون در مورد سربازی !!؟ و اینکه خدمت سربازی رفتید یا خیر ؟ اگر جوابش نه هستش سربازی چه زمانی خواهید رفت ؟ تکلیف پاپ موزیک چی میشه ؟
    نرفتم و فعلا قصد رفتن هم ندارم در هر شرایطی پاپ موزیک به کارش ادامه میده
    اینم چند تا سوال از طرف دوستان پاپ موزیکی که شخصا خودشون از شما پرسیدن
    26 - چگونه آلبوم تازه منتشر شده را روی سایت قرار می دید با اجازه صاحب اثر هستش یا خیر
    البوم هایی که با کیفیت 320 قرار می گیرن و ذکر نمیشه البوم رو خرداری کنید خود خواننده ها برای ما ارسال کردن و البوم هایی که داخل پستشون ذکر شده البوم رو خریداری کنید باید خریداری کنید (یکی از کاربردهای این که برای دانلود قرار میدیم اینه که وقتی شما البوم خرداری کنید نمی تونید از رو سی دی منتقل بکنید رو گوشی یا پلیر های مختلف که می تونید بعد خرداری از سایت دانلودش کنید)
    27 - سایت پاپ موزیک چند ادمین داره؟ در واقع برای هر بخش ادمینی هست یا خیر؟
    فعلا 3 تا برای هر بخش پیشواز و خبری ادمینشون یکی هست
    28 - کانال تلگرام پاپ موزیک دارای چند ادمین هستش؟
    دوتا
    29 - نظرات ( کامنت ها ) تو سایت توسط چه کسی تایید میشه؟ خود شما یا ادمین های دیگر ..؟!
    تو بخش اهنگ فقط خودم تایید می کنم
    30 - اسلایدر بالایی پاپ موزیک بر چه اساسی بروز میشه؟ یعنی اینکه کاور آهنگ ها + لینک تو اسلایدر دل بخواهی میذارید؟ یا درخواستی کاربران؟ یا اینکه از خواننده ها مبلغی دریافت میشه و کاور آهنگشون میره رو اسلایدر؟
    یک سری با مبلغ
    یک سری به صورت حمایتی که خواننده ها ارتباط مستقیمی برای پخش با ما دارن
    یک سری هم اهنگ هایی که طرفدار بیشتری دارن

31 -متن آهنگ هایی که میذارید همراه آهنگ از طرف خواننده براتون ارسال میشه یا متن رو ادمین ها مینویسن و روی سایت میذارن؟
    بعصی هاش از طرف خواننده هست و بعضی هاش رو خودم می نویسم
    32- انجمن پاپ موزیک بر چه اساسی کنترل میشه؟ نمیخواید انجمن رو طوری کنید که تمام وقت ادمین داشته باشه؟؟ برنامه ای در این باره ندارید؟!!
    چند مدیر داره و فعلا نیازی نداره همیشه مدیراش انلاین باشن
    33- چرا اینقد خسته و بی انرژی هستید!؟ پاپ موزیکو دوس ندارید!؟ یعنی از این کار خوشتون نمیاد؟!
    تمام انرژی ما پشت صفحه هست برای بالا نگه داشتن پاپ موزیک اگر به این کار علاقه نداشتم هیچ جوره تا ایجا دوام نمیاوردم
    34- دوم اینکه آخر پاپ موزیک کجاست!؟ تا کی قصد دارید ادامه بدید و به نظرتون روزی میرسه که با پاپ موزیک خداحافظی کنید؟! ؟
    آخری براش تعریف نشده, احتمالش خیلی کم هست و یه جورایی غیر ممکن
    35- اخر این مصاحبم یکم کلاس بیایم :) نظرتون در مورد خودم و فعالیتم تو سایتتون چیه :) ؟
    تا این لحظه فعالیتتون خوب بوده و انرژی زیادی برای این کار دارید
    خب دیگه به پایان این مصاحبه شیک و مجلسی و خودمونی رسیدیم تشکر میکنم بابت اینکه به سوالات ما و دوستان پاسخ دادید و وقتتون رو در اختیار ما قرار دادید کلام پایانی ؟ و هر صحبتی که دارید لطفا بفرمایید - با ارزوی موفقیت و شادی برای یکی از برترین جوانان ایرانی فربد رضادوست عزیز
    تشکر می کنم از شما و کسانی که این مصاحبه رو خوندن و برای آرزوی موفقیت دارم برای همه پاپ موزیکی ها

ѕнαω♥، Zahraart، زهرا۷۹ و 31 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ƤƛƬƦƠƝƠ

ƤƛƬƦƠƝƠ مدیر بخش عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    محافظت کننده از اسکار D:
    احسنت...ولی خب هلاک این جذبه مدیرما...ینی بیشترین جوابی که به یه سوال داده بوده سه خط بوده که اونم نصفش تو پرانتز بوده...

Zahraart، mahya...، ďøķĥŧªřė pąéîìž و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. N@M

N@M کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    STUDENT
    :shamefullyembarrased:!

مدیره ما اینه !:smuggrin::smuggrin::smuggrin:
    :woot::woot::woot:!
    عینه منه !:D:D
    :wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed::wideyed:!
    منم میخوام مدیر سایت شم !:smug:

Zahraart، زهرا۷۹، mahya... و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. N@M

N@M کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    STUDENT
    بعله عزیزم بعله به زودی چنین روزی میاد :happy::happy::happy::inlove:

5. ๓r_งคēຊi

๓r_งคēຊi کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113

ممنونم آقا علیرضا بابت این مصاحبه ..

در واقع عالی بود ..

ولی این دوتا سوال جای جواب داره!!

- نظرات ( کامنت ها ) تو سایت توسط چه کسی تایید میشه؟ خود شما یا ادمین های دیگر ..؟!

تو بخش اهنگ فقط خودم تایید می کنم

! لطفا نظرات رو با دقت بیشتری تایید کنید بعضا تو صفحه مربوطه آهنگ به خواننده توهین شده ( واضح و از کلمات بسیار بسیار.. ( بوق )) یا اینکه بحث هایی میشه و سوال هایی پرسیده میشه که اصلا به اون آهنگ ربطی نداره!!!

-متن آهنگ هایی که میذارید همراه آهنگ از طرف خواننده براتون ارسال میشه یا متن رو ادمین ها مینویسن و روی سایت میذارن؟

بعصی هاش از طرف خواننده هست و بعضی هاش رو خودم می نویسم

! متن هایی که بعضی مواقع قرار میدید اشتباهات زیادی داره ، بذارید صریح بگم :

متن هایی که از طرف خوانندگان ارسال میشه براتون بدون شک اشتباه نداره چون با دقت نوشته میشه!

اما متن هایی که خودتون مینویسید امکانش هست خیلی اشتباه داشته باشه چون معمولا ( 100٪) خواننده ای که آهنگ رو بدون متن میفرسته باید جلوتر ( حداقل 1 روز ) براتون آهنگ رو بفرسته که شما هم متن رو بنویسید و هم زودتر از سایت های رقیب آهنگ رو ، رو سایت بذارید!

اگه اون حداقل زمان رو ندارید لطفا وقتی آهنگ رو گوش میدید و متنش رو مینویسید یا با دقت بیشتری گوش بدید و بنویسید یا اصلا ننویسید!!

چون اشتباهاتی که داره رو بعدا به درخواست کاربرا اصلاح نمی کنید!

به عنوان مثال توی آهنگ از سر عادت محسن ابراهیم زاده توی بخشی از متن که باید کلمه "زیاد" نوشته میشد نوشته بودید "زید" که اصلا خوب نبود! و من کامنت دادم و اصلاح نشد!!!

6. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام وقت بخیر و خواهش
    این رو هم بگه اگ توهین باش تایید نمیشن ولی به دلیل تعداد بالای کانت ها در روز شاید چند تا از کامنت ها بدون قصد منتشر بشه که ولی در کل اقا فربد حواسشون هستش حالا چند تا کانت رو هم شما دیگه ببخشید
    دوم متاسفانه این امکان نیس که زود تر بفرستن خواننده ها - و برای اینکه اولین سایت باشه پاپ موزیک باید سریع منتشر بشه که اشتباه در متن ها پیش میاد .. دیگه اشتباه جایزه و تو اونجایی که بتونن و وقتش رو داشته باشن تصحیح میکنن ... :)
    موفق و شاد باشید

Zahraart، زهرا۷۹، mahya... و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. ๓r_งคēຊi

๓r_งคēຊi کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    خوبه ، ممنونم :thumbsup::)

Zahraart، mahya...، °®Delaram° و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. افسون خانوممممم

افسون خانوممممم کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    43
    عالییییییی

Zahraart و Alireza2016 از این پست تشکر کرده اند.
  9. golzarhome

golzarhome کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    1
    وب سایت:
    همیشه موفق باشید

Zahraart و Alireza2016 از این پست تشکر کرده اند.
  10. Zahraart

Zahraart کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    18
    شغل:
    نقاش
    خیلی خوشحال شدم این مصاحبه رو خوندم...
    اما سایت خیلی خلوته
    جنب و جوش ندارن بچه ها چرا

Alireza2016 از این پست تشکر کرده است.
  11. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام متاسفانه با اومدن شبکه های اجتماعی بازدید سایت ها کمتر شده :( و همه افراد اصولا از اینستاگرام و تلگرام واتساپ استفاده میکنند و خیلی کمتر از انجمن ها استفاده میکنند

خرید فالوور اینستاگرام، Aftbgard∞n و _.Fateme._ از این ارسال تشکر کرده اند.
  12. Maryam solo❤️

Maryam solo❤️ کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    43
    شغل:
    ....
    خوب بود چه مدير مهربوني

Alireza2016 از این پست تشکر کرده است.
  13. Mani_

Mani_ کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113