1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

مهم دریافت جم رایگان و محدود کلش آف کلنز

شروع موضوع توسط cocain ‏21/2/16 در انجمن ترفند و رمز بازی ها

1. cocain

cocain کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    3
    سلام دوستان عزیز
    خب فکر کنم این پست لازم بود برای ما ایرانی ها هم به اشتراک گذاشته بشه
    کمپانی supercell سازنده بازی معروف کلش آف کلنز این روزها زیادی داره درآمد کسب میکنه
    اون هم از راه فروش الماس یا همون جم​

سایت های زیادی داخل دنیای نت هستن که وعده دریافت جم رایگان رو میدن اما یا کار نمیکنن یا هم اگر کار کنن کلی آفر و مراحل میذارن برای گرفتن جم
    که کلا آدم رو بیخیال میکنن این سایت که به تازگی شروع به کار کرده ساخته دست یک فرد روسی هستش و مدت کمی هست که داخل نت شروع به کار کرده سایتش اما خب کاربران زیادی جذبش شدن خود من یکیش بودم اول ترسیدم نکنه کلکی داخل کار باشه با اکانت دیگری تست کردم اما بعد 2 روز دیدم جم ها از 10 تا به 3 هزارتا رسیدن با یک اکانت دیگه هم تست کردم برای دریافت 5 هزار جم اما الان 4 روزه اصلا جواب نداده نمیدونم دقیق روند کار این سایت رو اما اینطور که معلومه بالای 3 هزارتا جم نمیده اگر میخواید جم دریافت کنید بالای 3 هزارتا نزنید که بی فایدس امیدوارم به کارتون بیاد دوستان این سایت رو هم از داخل Youtube پیدا کردم و نظرات بعضی دوستان هم جالب بود که شرکت supercell به مناسب کریسمس به شهروندهای آمریکایی خودش 3هزار جم رایگان میده و این سایت هم با متدهای خاص خودش شمارو یه شهروند امریکایی جا میزنه و این جم ها رو دریافت میکنید

کل اطلاعاتی که داشتم رو در اختیارتون گذاشتم دوستان امیدوار مفید باشه
    هرکس هم جواب گرفت بذاره داخل همین تاپیک با عکس اکانت که دوستان ببینن
    تشکـــر​

2. ๓r_งคēຊi

๓r_งคēຊi کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    عخی عخی خیلی دوست داری شما مهندس اجتماعی ( هکری ) بکنی! اونم توی پاپ موزیک!!

ولی توی تایپیک قبلیت هم این نوشته رو گذاشتم و اینجا هم میذارم ...

فکر نکنم انجمن کسی اکانت کلش آف کلنز داشته باشه ...

ولی این دو نکته رو میگم که احیانا اگر کسانی هم هستند که برای سرگرمی این بازی رو روی تبلت ها و گوشی های خودشون دارن فریب هکرها ، دیفیسر ها و ... رو نخورن.

- تمامی سایت هایی که برای واریز جم به اکانتتون ازتون جیمیل و پسورد میخوان تقلبی بوده و سریعا سایت رو از طریق ( کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه ) گزارش کنید تا سریع فیلتر بشن.

- برای خرید جم از سایت های معتبر استفاده کنید که بعد از واریز وجه به شما گیفت کارت میدن.

و اما در آخر این سایت clashcrack.cf که در بالا مشاهده کردید فیک پیج هست که با وارد کردن آیدی و پسورد اکانت شما پس از مدت کوتاهی هک میشه!

اما نکته جالب اینجاست که این هکر با آنلاین بودن تو انجمن و مشاهده اسکرین شات ها سریعتر به اکانت ها دسترسی پیدا میکنه.

Lonely lovely و SaraBala از این پست تشکر کرده اند.
بارگذاری...