1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

انتقاد و پینشهاد در مورد انجمن

شروع موضوع توسط night ‏17/7/13 در انجمن پیشنهادات و انتقادات

1. سايه های بیداری

سايه های بیداری کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    93

حمد پاک از جان پاک آن پاک را
    کاو خلافت داد مشتی خاک را

آن خرد بخشی که آدم خاک اوست
    جزو و کل برهان ذات پاک اوست

تدوین قوانین ، یعنی انتخاب و انتصاب جامع ترین دانسته های بشری
    از متن نانوشتۀ جامعه و مکتوب نمودن آن در لوح ثبات دانایی با شرط تحرک ثابتها به سوی متحرک تعالی و تغییر متغیرها به کوی متعالی .
    طوری که ییلاق دانایی هر جامعه در صورت بروز انجماد در اندیشه ها ، همواره مسیری به سوی قشلاق تجدید و سامان داشته باشد .
    اگر قوسهای تغییر و تغیّر قوانین مدون را از روی خط تکامل آن برگیریم ، نتیجۀ مانده بجا ، خط ممتد و مستقیمی خواهد بود که همانند مونیتورینگ نشانگر حالات بیمار محتضر ، کنسرت فنا اجرا خواهد نمود .

فرقی نمیکند که این تدوین در کنگره ینگۀ دنیا به انجام رسد یا در کلم سرای ایران و یا در انجمن پاپ موزیک .
    زیرا اگر نقصانی در آن پدید آید ، شکاف و رخنه ای پیش رو خواهیم داشت که اگر چه ممکن است
    همۀ متن جامعه را لزوم انگشت پطروس نباشد ، اما در نهایت بدون ریز علی
    قطار آرامش از ریل ، خارج ، و در ژرفای سیاه چاله ای سقوط خواهد نمود
    و دقیقا همانجاست که هر نوری از هر ستارۀ درخشانی ساطع شود ، بی تعلل ، معلول علت بلعیدن خواهد شد .

برای رویارویی با این اژدها ، نه نیاز به « آشیل » داریم با پاشنۀ رَسته و نه نیاز به « اسفند یار » با چشمهای بسته .
    بلکه « ادمینی » می طلبیم که انگشت فضیلت در شکاف مصیبت نماید تا من و امثال من به هر نحوی از کاروان عشق جا نمانیم .

القصه : به هنگام ثبت نام ، همۀ امور ، زیبا پیش میرفت تا آن هنگام که دیبای قلم در ثبت ایمیل ، به جای « جی میل » چاک برداشت و به اشتباه « یی میل » ثبت نمود و من بیخبر از چاکی که در حریر ذوقم بر آمده با شوق تمام به انتظار پیکی از سوی « پاپ موزیک » در ایمیل سرایم ، ساعتها « آب زدم راه را » ، دریغ از « هین که نگاری رسد » .
    لذا دست به دامن سلولهای خاکستری « پو آرو » مانندم شدم

و نتیجۀ حاصل اینکه :

پاپ موزیک محترم را با آدرس ایمیلی با درج اشتباه حرف « وای » به جای « جی » به وادی حیرانی روانه و خود نیز در فراق « لیلی » با اشتیاق ورود به انجمن ، داشتم « زیاده میلی » .

هزار چاره ره به جایی نبرد ، حتی با نامۀ فدایت شومی که به « تماس با ما » نوشتم . ساعتها به انتظار نشستم تا شاید مدیری به زیارت کعبه بر آید و من نیز چنگی بر دامن ایشان زنم و در طواف بر آیم . تا اینکه بانوی مدیر کلی از راه بر آمد و من نیش تا بناگوش باز که بانو هم اکنون « نامۀ پریشانی من » باز خواهد خواند و من ، خوشان خوشان کلید طلایی شهر از دستان مبارک بانو خواهم ستاند .
    اما بانو تشریف آوردند و ساعتها دستها بر روی سر نهادند
    و من همچنان « گدای گدا ماندم و بخت با من یار نشد »
    و من ناچار در پی ثبت نام دوباره .
    اما نشد .
    خطای : این نام کاربری قبلا ثبت شده .
    ناچار نام کاربری را تغییر و این شدم که رؤیت می فرمائید .

و « نخندید اگر فلسفه ای ، ماه را نصف کند »

پیشنهاد :

جناب ادمین محترم ! لطفا برای چنین مواقعی ،

اول : تاپیکی ، جایی ، مکانی را در نظر بگیرید و یک دسترسی محدود ایجاد بفرمائید تا دچار شدگانی همچون بنده ، حکایت به والی برند .

دوم : مکان دیگری نیز با همان دسترسی محدود ایجاد بفرمائید برای زبان درازی همچون بنده که اگر همان بدو ورود حکم اخراجش را کف دستش گذاشتید :
    « چون دوست دشمن است ، شکایت به « که » بریم .

سوم : اگر از احوالات اینجاب جویا شوید ، ملالی نیست جز دوری شما .

چهارم و پنجم و ششم بماند برای زبان درازی های آتی .

هفتم : از بانوی محترم و گرامی و بسیار ارجمند ، بانو « پریسا » خانم

http://forum.pop-music.ir/members/✿-アάરίşã-✿.16634/
    که افتخار شاگردی و آستان بوسی این بانوی دانشمند و فرهیخته را دارم ، و اجازه فرمودند همچنان از محضر ایشان تلمذ کنم ، تشکر و قدر دانی میکنم و در تلافی این بلایی که بر سرم آوردند ، همواره معرفت و بزرگ منشی و اخلاق نیکوی ایشان را که لایق بهترین ستایش هاست ، با خضوع تمام می ستایم .
    .............
    پ . ن . لطفا نام کاربری بنده را به « سایه های بیداری » تغییر دهید .
    وگرنه فردا عریضه ای طولانی تر از این خواهم نوشت .
    دوشنبه 22 آبان 1396
    سایه های بیداری

sh-90، _Silence_، Legolas و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ^^♥

^^♥ کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    :|
    سايه های بیداری و _.thebello._ از این پست تشکر کرده اند.
  3. Alireza2016

Alireza2016 مدیر کل انجمن پاپ موزیک عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام وقت بخیر و خوش اومدید به انجمن ... بابت پیشنهادات و یا انتقادات تشکر :) دوم اینکه بابت تغییر نام کاربری تاپیکی اعلام شده که میتونید بگید و تغییر بدن ! و یا به پروفایل admin مراجعه کنید و اعلام کنید که نامتون رو تغییر بدن و همچنین ایمیل رو بررسی و اوکی کنن .که نامتون تغییر پیدا کرده در حال حاظر !!!! .. چون اینجایی که شما گفتید فقط انتقاد یا پیشنهاد مورد بررسی قرار میگیره .. با تشکر موفق باشید

~•Ɩɳɾเ•~، ^^♥، _Silence_ و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. سايه های بیداری

امتیاز دستاورد:
    93

با درود و احترام
    جناب علیرضا 2016 مدیر کل محترم انجمن پاپ موزیک :

اول : بنده در بدو ورود به انجمن دچار مشکلی شدم که شاید این اتفاق برای همه بیفتد . لذا مشکل خود را به صورت یک مطلب کاملا دوستانه و با پیش زمینۀ نوشتاری در یک قالب ( ادبی ، طنز ، پیشنهادی ) ارائه نمودم .

دوم : لطفا انتظار نداشته باشید که یک کاربر تازه وارد ، به اندازۀ شما و یا سایر سروران پیش کسوت انجمن ، به تمامی قسمتهای انجمن ، آشنایی داشته باشد و مطلبش را درست همانجایی که انتظار میرود بیان کند .

سوم : بنده با توپ و تانک وارد انجمن نشدم که شما اینگونه شمشیر از رو ببندید و در قالب یک جوابیۀ ( البته با تاخیر سه روزه ) تند و از پیش محکوم در دادگاه اندیشۀ شما ، حقیر را مورد عنایت مجازات و تعیین حد از نوع اطلاعیه های فرمانداری نظامی قرار بدهید . نه انجمن پاپ موزیک میدان جنگ است و نه من سرباز « تروآ » .

چهارم : نه برای شما محدودیت کاربر هست و نه برای بنده محدودیت انجمن . لذا در دنیای مجازی این یک معاملۀ پایاپای بین کاربران و فرومها می باشد و هیچ کدام منّتی بر دیگری ندارند . و اگر احیاناً منّتی نیز باشد ، این منّت کاربران بر فرومها می باشد که از وقت گرانبها و جیب خالی خود ، هزینۀ نت و زمان میکنند .

پنجم : ورود بنده به این انجمن به دعوت بانوی بزرگواری می باشد که برای بنده بسیار محترم و عزیز و گرامی هستند . اگر احیاناً دچار خطایی نیز شده بودم ، حداقل به احترام این بانوی بزرگوار ، شایسته نبود که اینگونه بی محابا به مهمان ایشان با شمشیر آخته خوش آمد بگویید . شما که ادعای شناخت جایگاه سخن و کلام در انجمن را دارید ، می توانستید در یک گفتگوی خصوصی ، خطای احتمالی بنده را ( که اصلا خطایی رخ نداده ) یاد آوری و بنده را از روال نادرست به کمال درست هدایت فرمائید .

ششم : در تعجبم که از یک مطلب پیشنهادی تقریبا طولانی بنده ، فقط یک بند از پی نوشت آن زیر ذره بین عنایت شما قرار گرفته است . در حالی که بنده دو روز است انواع طرق ورود به انجمن را امتحان و نهایتا امروز با نشانی ایمیل وارد انجمن شده ام . انجمن شما هنوز نام « سایه های بیداری » را به رسمیت نمی شناسد و با اینکه طی دو روز گذشته ، سه بار درخواست تجدید رمز ورود نموده ام ، اما هر بار این جمله را پیش روی خود مشاهده نموده ام : کاربری به نام سایه های بیداری یافت نشد .

هفتم : به قول زنده یاد « باستانی پاریزی » تا هفت نشود ، بازی نشود . و باز به قول ایشان : بنده سه تا عینک دارم . یکی برای مطالعه . دیگری برای مواقع معمولی . و آن یکی برای یافتن این دو .

جناب مدیر کل محترم انجمن پاپ موزیک : گاهی لازم است از عینک « یابیدن » بهره بجوییم . عینک ساییدن و خوابیدن ، عینکی نیست که در دنیای اندیشه ها جایگاهی مناسب داشته باشد . روزانه دهها انجمن سر از زمین مجازی بیرون میزند و صدها کاربر ؛ ویلان و علاف و حیران صدها فروم جور واجور می باشند . خوب میدانم که امتیاز هر فرومی در دنیای مجازی به تعداد مراجعه در طی روز و ماه و سال دارد . اما اعتبار فروم به تعدد مراجعه نیست ، بلکه به کیفیت مطالب و کارآیی کاربرانش می باشد . کیفیتها را بیشتر پاس بداریم و به کمیتها در حد معمول خودش اهمیت بدهیم .

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما سرور گرامی و انجمن محترم

سایه های بیداری

جمعه 26 آبان 96

دختر مشهدی، sh-90، انرژی مثبت و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Aftbgard∞n

Aftbgard∞n کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    عابیاری عه گیاهان عه دریایی
    @Alireza2016

اولند استاد تگش کن..
    با مدیر جماعت لطیف حرف بزن جان عه دل

sh-90، سايه های بیداری، AMIR REZA و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. سايه های بیداری

امتیاز دستاورد:
    93

سلام بانوی گرامی
    با سپاس از نقل قول شما
    باید عرض کنم محضر شریفتان که :
    اظهار عقیده یک چیز است
    و شوخی و مزاح چیز دیگری .
    جایز نیست که مسیر یک کلام قابل تأمل را
    به سوی بی ثباتی سوق دهیم .

دختر مشهدی، sh-90، انرژی مثبت و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. Aftbgard∞n

Aftbgard∞n کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    سلام
    اوهوم!:pompus:
    درک میکنم استاد!:shamefullyembarrased:
    مدیر علیرضا که میان ان شالله به زودی! خیلی مدیر مهربونیه!:happy::happy::happy:مهربونیشو من ضمانت میکنم:happy::happy::happy::happy:!
    و اینکه خیلی هم با تجربس!:pompus::pompus::pompus::pompus: کمتر از ادمین جانمانم نیس اگ بیشتر نباشه!:geek::geek::geek::woot::woot:
    و خب لحنش یه مدت شاید جدی باشه!:banghead::banghead::banghead: و اینکه خب تو کارش شاعد جدی بشه خب:barefoot::barefoot::barefoot::blackeye::blackeye: ولی شدید الحن! :wideyed::wideyed::wideyed:خب چی بگم! نه نیس! :yawn:اصصن نیس!:yawn::yawn: خیلی هم مهربونه! خیلی!:happy::happy::happy::happy:
    اون یه اخطارم از دستش در رفت!:banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
    و اینکه از این به بعد! سوالی بود! یا مشکلی پیش اومد و خیلی حاد نبود! از ما کاربرا بپرسین! و مستقیم از مدیرا نپرسین اصصن!:laugh:
    و اینکه اخطار هم خب!! :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
    استاد من از جانب خودم معذرت میخوام که شما خطار گرفتین!! ;)
    شرمندم!:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
    ان شالله با حلاوت کلامتون همه میفهمن اصصن طوری نیستین ک بخوایین اخطار بگیرین!! :)!:shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased:
    من بازم بابت اخطار معذرت میخوام!:laugh:
    و سعی کنید موقع ورود جای اسم کاربریتون ایمیل رو بزنین! (اونی که باهاش ثبت کنید) و بدین مرورگر حفظش کنه! که دیه اصصن شما فقط ورود رو بزنین!:D
    :درخت:D:D:D

sh-90، ~•Ɩɳɾเ•~، Alireza2016 و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام وقتت شیک .. ممنون از لطف و پیامت تشکر بابت صحبت های زیبات و نکاتی که گفتی مرسی :) فقط من یه سوال دارم ازت ! ایا مگر من اخطاری به شخصی دادم ؟ یا به دوستمون که گفتید اخطار داده شده ؟ من به این دوستمون توضیحات رو فقط اعلام کردم و راهنمایی دقیقا نمیدونم چه وجهی از این پیامم مشکل داره یا اخطار ؟

sh-90، |Ryhwnh|، ~•Ɩɳɾเ•~ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Aftbgard∞n

Aftbgard∞n کاربر فعال

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    نه!
    خب گفت لحن تند! عو اینا! :cautious:
    ک من ندیدم!! تند حرف بزنی!:bucktooth:
    همون همیشگی بود که هستی!:shamefullyembarrased:
    حالا استاد شاعد طبعش ظریفه!:joyful:
    مهربون باش!:shy:
    گفدم شاعد از اون پیاماعی که تو نوتیف ها میفرستید بود! من دو سه باری برام اومد خرذوق شدم!:smug:
    خوب نبود استدعاعه ویراعش دارم ادمین ژان!:shy:

sh-90، |Ryhwnh|، سايه های بیداری و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام روزتون بخیر و شادی باشه و تشکر از عضویت در انجمن پاپ موزیک :) :thankyou:و در کل خوش اومدید به انجمن تفریحی و دوستانه !
    دوم اینکه دوست گلم ما نه به کسی اخطاری دادیم و نه از دوستان جدید توقعاتی داریم که مثل بقیه همه پست ها سر جای خودشون باشه ! و این طبیعی هستش من هم به هیچ وجه لحن گفتاریم تند نبوده و دقت هم بفرمایید راهنمایی کردم در عموم که جایگاه تغییر اسم کاربری و همچنین موضوعات کجا هستش ! ولی لحن تند واقعا من نمیدونم کجا دیدید :)
    سوم از انتقادات و پیشنهاداتتون هم تشکر میکنم و خوشحال میشیم هر مشکلی هستش بفرمایید ...;)
    در مورد نکنه چهارم اینکه بله مشخص هستش که کسی مجبور نیست در جایی باشه و علاقه شخصی هر شخصی هستش به جایی که هستش که خدا رو شکر نزدیک 14 هزار نفر لطف داشتن عضو شدن و شما هم عضو شدید تشکر
    نکته پنجم : اگر ما راهنمایی میکنیم در جمع و عموم دلیلش این هستش قرار باشه تمام راهنمایی ها در خصوصی گفته بشه دیگه کسی از راهکارها و جایگاه های سایت با خبر نمیشه پس در عموم بحث های عمومی گفته میشه تا دیگران نیز که جدید اودن اگاهی پیدا کنن ...
    و در مورد اخر اینکه من به شخصه کسی پیام بهم بده سعی میکنم در زمانی که باشم در اولین فرصت پاسخ بدم و هر کمکی هم بتونم دسترسی های لازم رو داشته باشم براش انجام بدم ! ولی خب بعد سه روز شما فرمودید دلیلش اینه که خطاب به admin گفته بودید گفتم شاید خود ادمین بیاد و پاسخ بده که نیومد و جوابش رو نوشتم و گرنه انتقادات و اینها مورد بررسی قرار میگیره !
    نکته اخر و پایانی :happy: تو انجمن پاپ موزیک همه دوستان با هم رفاقت خوب و صمیمی دارن و هر کسی که کاری از دستش بر بیاد سعی میکنن انجام بدن و راهنمایی کنن ! بعضی از دسترسی ها مثل تغییر نام کاربری و همچنین ایمیل و .. در دسترس فقط و فقط خود ادمین هستش و بس ! و باید ایشون بررسی و حل کنن و گرنه دست من بود تمام مشکلاتی که گفته شده رو همین الان اوکی میکردم تا جایی که میشد !

:thankyou: اصولا من زیاد نمینویسم و توضیحات تا این حد نمیدم دوستان میدونن ...ولی خب حرفها گفته شد که جای شک و شبهه نمونه
    بازم اگر احساس کردید بابت پیام زیری
    +++++++++++++
    سلام وقت بخیر و خوش اومدید به انجمن ... بابت پیشنهادات و یا انتقادات تشکر :) دوم اینکه بابت تغییر نام کاربری تاپیکی اعلام شده که میتونید بگید و تغییر بدن ! و یا به پروفایل admin مراجعه کنید و اعلام کنید که نامتون رو تغییر بدن و همچنین ایمیل رو بررسی و اوکی کنن .که نامتون تغییر پیدا کرده در حال حاظر !!!! .. چون اینجایی که شما گفتید فقط انتقاد یا پیشنهاد مورد بررسی قرار میگیره .. با تشکر موفق باشید
    +++++++++++++++++++
    لحن تندی بوده یا مشکلی معذرت خواهی میکنم :)
    موفق و شاد باشید و روز خوبی نیز داشت باشید با تشکر

sh-90، ندا4444، |Ryhwnh| و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  11. سايه های بیداری

امتیاز دستاورد:
    93
    • با سلام و احترام :
    • ضمن خسته نباشید و ادای احترام محضر ادمین
    • و تیم مدیرتی انجمن محترم و وزین پاپ موزیک ،
    • تقاضادارم در صورت امکان ، انجمنی مستقل
    • با نام انجمن « دلشدگان » و یا زیر مجموعه ای با همین نام ،
    • در انجمن ادبیات دایر شود .
    • لازم به توضیح می باشد که انجمن « دلشدگان » خود به تنهایی می تواند
    • با دارا بودن زیر مجموعه های متعدد همچون « عرفان و فلسفه » ؛ « نقد کتاب » ؛
    • « انشاء و نقدی بر آن » ؛ « دست نوشته و دلنوشتۀ عاری از کپی پیست » ؛
    • « اشعار سروده شده توسط کاربران » و دهها موضوع از این قبیل را در بر گرفته
    • و فرصتی را در اختیار کاربرانی بگذارد که شوق و ذوق خلاقیت دارند
    • و این مختصر می تواند ، دریایی از اندیشه های متفاوت را ، در یک جا جمع نموده ،
    • تا هر کس به قدر تشنگی خویش از آن دریا بچشند .
    • در صورت توافق ادمین محترم و تیم مدیریتی گرامی و ارجمند ؛
    • در خصوص تثبیت انجمن مورد ذکر ،
    • بنده آمادگی خود را برای تدوین اساسنامه و قوانین جاری بر آن انجمن را اعلام میکنم .
    • امید که ادمین گرامی و تیم مدیریتی محترم به دیدۀ اغماز به این موضوع بنگرند
    • و گوشۀ چشمی نیز بر شیفتگان حوزۀ ادبیات نهفته در بطن و متن کاربران
    • و انجمن پاپ موزیک داشته باشند .
    • با تشکر و قدر دانی از زحمات همۀ عزیزان :
    • سایه های بیداری
    • سه شنبه 30 آبان 96

دختر مشهدی، انرژی مثبت، sh-90 و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  12. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام روزتون بخیر و شادی ... :) و تشکر از لطف شما بابت پیشنهادتون
    اوکی حتما مورد نظرمون قرار میگیره و ان شالله این بخش رو هم اضافه میکنیم به انجمن .. بازم ممنون از حسن نظرتون
    موفق و شاد باشید و سلامت

sh-90، سايه های بیداری، Legolas و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  13. سايه های بیداری

امتیاز دستاورد:
    93
    تحقق یک آرزو ،
    یحتمل وابسته به شرایطی است که در زمان و مکان بگنجد .
    اگر یکی از این گزینه ها تحصیل نگردد
    آن آرزو ، همانند مرغی هست که خداوند او را دو پا خلق نمود
    بی آنکه به فکر این باشد که
    آن هنگام که مرغ یک پایش را زیر پر میکشد
    با یک پای باقیمانده بر زمین ، چقدر زشت دیده می شود .
    من که نه زورم به خدا میرسد
    تا به تغییر ذات خلقت مرغ
    و نه خودم توان خلقت دارم که از نو بسازمش .
    توانم در حد یک پیشنهاد بود که آن هم گویا
    در خوردن خاک تبحر دارد و دیگر هیچ .

با سپاس و تشکر

دختر مشهدی، sh-90، انرژی مثبت و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  14. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام وقت بخیر و حق دارید بابت صحبتتون :)
    ولی متاسفانه قبلا هم گفتم یه سری از دسترسی ها فقط مختصص Admin هستش که نظرتون رو همون روز بهشون گفتم ! ولی ... تا الان که پاسخی نداده و انجام نگرفته ! انقدر سرش شلوغ هستش و ... که دیر به دیر پاسخ میده اصولا ! کاری که دست من به شخصه باشه در اولین فرصت انجام میدم ولی در دسترس من نیس ان شالله متوجه صحبتم شده باشید دقیق و ناراحت نیز نشید اینجا دوستانی که 4 یا 5 ساله میان خودشون در جریان هستن که صبر و حوصله زیاد باید داشته باشن بابت درخواست !

sh-90، سايه های بیداری و Aftbgard∞n از این ارسال تشکر کرده اند.
  15. YourfateisDeath

YourfateisDeath کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    18
    Alireza2016 و از این پست تشکر کرده اند.
  16. ッ

مدیر کل انجمن عضو کادر مدیریت برنده مسابقات پاپ موزیکی

امتیاز دستاورد:
    113
    سلام ممنونم از اینکه اطلاع دادین.تاپیک حذف شد...

با اینطور پست ها اگر برخورد کردین،گزارش تخلف که پایین هرپست هست،اون رو بزنین تا راحت تر و زودتر بشه رسیدگی کرد.ممنون:)

Alireza2016، *ოձհรձ* و YourfateisDeath از این ارسال تشکر کرده اند.
  17. YourfateisDeath

YourfateisDeath کاربر تازه وارد

امتیاز دستاورد:
    18
    سلام.
    خواهش می کنم.
    به رو جفت چشمام،
    حتما.

از این پست تشکر کرده است.
  18. Alireza.Msq

Alireza.Msq کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    گزینه ای برای حذف کاربری وجود نداره.

Alireza2016 و mahya... از این پست تشکر کرده اند.
  19. Alireza2016

امتیاز دستاورد:
    113
    شغل:
    وبمستر
    وب سایت:
    سلام اگر نمیخواید بیاید شما گزینه خروج از حساب کاربری رو بزنید

20. Alireza.Msq

Alireza.Msq کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113