1. در صورتی که برای اولین بار از این سایت بازدید میکنید, لازم است تا راهنمای سایت را مطالعه فرمایید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید برای ارسال مطالب , دانلود فایل ها و ...عضو شده و در سایت ثبت نام کنید.با کلیک بر روی ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید.
  2. هر گونه بحث سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و به شدت برخورد می شود.
  3. در صورت شکایت از مدیران و ناظران انجمن با کاربر farbod در ارتباط باشید.

خداحافظی ایکر کاسیاس از رئال مادرید

شروع موضوع توسط reza ‏12/7/15 در انجمن ورزش

1. reza

reza کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    اشک های کاسیاس

به گزارش Football-espana، صحبت های اسطوره مادریدی ها را می خوانیم:

اول از همه، از شما به خاطر ملحق شدن به من در این لحظه خاص تشکر می کنم. من به این ورزشگاه بزرگ آمده ام تا با همه شما و به خصوص با رئال مادرید خداحافظی کنم. همانطور که می دانید، از روز شنبه من دیگر بازیکن رئال مادرید نیستم. به دو دلیل به پورتو می پیوندم. دلیل اول علاقه مندی از سوی باشگاه پرتغالی برای جذب من بود و دلیل دوم محبتی است که در روز های اخیر از سوی آنها دریافت کرده ام. من از این علاقه بسیار خوشحال و راضی هستم، و هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد تا تمام عناوین ممکن را همراه با پورتو فتح کنیم.

حالا می خواهم لوس بلانکوس را مورد خطاب قرار دهم. بعد از 25 سال دفاع از نشان بهترین تیم دنیا، این روز سخت فرا رسید تا با باشگاهی که همه چیز به من داده بود خداحافظی کنم. به نظر می رسد که همین دیروز بود که برای اولین بار پیراهن رئال مادرید را به عنوان کودکی 9 ساله به تن کردم. رؤیای من به حقیقت پیوست. در طول این مدت، ما خندیدیم، گریه کردیم، بردیم، باختیم،... این باشگاه همچنین به عنوان یک فرد مرا شکل داد و کمک کرد تا با ارزش هایی مثل احترام، رفاقت و به طور کلی، فروتنی، رشد کنم. من همیشه سعی کردم ارزش های آنها را حمل کنم.

در طول این سال ها، من لحظات منحصر به فردی را تجربه کردم. دوستان فوق العاده ای را پشت سر گذاشتم، اما می دانم که همیشه می توانم روی آنها حساب کنم. همچنین می خواهم از تمام مربیان خود تشکر کنم. من همه آنها را به خاطر تمام چیز هایی که یاد گرفته ام به یاد دارم. همچنین می خواهم از کادر های فنی مختلف و کل مجموعه باشگاه، که بخشی از رئال مادرید بودند و توصیه هایی برای من داشتند و در لحظات بد مرا درک کردند تشکر کنم. آنها دیده نمی شوند اما همیشه آنجا هستند.

از خانواده و پدر و مادرم به اضافه پسر و همسرم تشکر می کنم که همیشه طرف من بوده اند.می خواهم این چند خط آخر را به مادریدیسمو ها اختصاص دهم. به خاطر حمایت بی قید و شرط، کمک کردن به من برای بالا بردن عناوین قهرمانی و بودن در اینجا تشکر می کنم. صرف نظر از اینکه دروازه بان خوبی بودم یا بد، امیدوارم مردم همیشه با تمام معایب و خصوصیاتم به عنوان فردی خوب از من یاد کنند. از شما خیلی، خیلی، خیلی ممنونم. هیچوقت نمی توانم شما را فراموش کنم. هرجا که بروم شما را دنبال خواهم کرد، و 'زنده باد مادرید' را فریاد خواهم کشید. من خداحافظی نخواهم کرد چون باید به زودی در اینجا دوباره همدیگر را ملاقات کنیم.

βℓµ€ ǥɨяℓ، amir hossein، ƤƛƬƦƠƝƠ و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. lonely7

lonely7 کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    :banghead::cry::banghead::(:(:cry::cry:

reza از این پست تشکر کرده است.
  3. lonely7

lonely7 کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    واقعا لقب ایکر مقدس برازندش بود......و هست.......و خواهد بود......

βℓµ€ ǥɨяℓ، amir hossein و reza از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Sig

Sig کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    واقعا حیف ...

dead و lonely7 از این پست تشکر کرده اند.
  5. mohamad.ehsan

mohamad.ehsan کاربر خودمونی

امتیاز دستاورد:
    113
    وب سایت:
    چی بگم ؟:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:

6. lonely7

lonely7 کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    اظهارات بزرگان دنیای فوتبال درباره خداحافظی کاسیاس از رئال مادرید:

دیوید بکام : فرمانده اسبق سه شیر(تیم ملی انگلیس) که برای مدتی نیز با این دروازه‌بان نزد کهکشانی‌ها هم‌تیمی بود، اظهار داشت:بعد از آن اشک‌ها چه چیز بیشتری می‌توان در مورد این مرد بزرگ گفت؟ من واقعا ناراحت شدم که دیدم او اشک می‌ریزد و رئال را ترک می‌کند. این نشان می‌دهد چقدر تیمش را دوست داشته است. تیمی که سال‌ها برایش کار کرد.

او ادامه داد: ایکر یک دوست و شخصیتی خارق ‌العاده است. او یکی از بهترین دروازه‌‌بان‌های تاریخ است و البته یک اسطوره واقعی رئال مادرید. به او می‌گویم دوست عزیز متشکرم.

رونالدو برزیلی : واقعا متعجب شدم زیرا گمان هم نمی‌کردم که او بخواهد جایی غیر از مادرید به بازی‌اش خاتمه دهد. او برای رئال‌مادرید تاریخ ساخت.

آندرس اینیستا : برای ایکر مثل همیشه آرزوی بیشترین موفقیت‌ها را دارم.امیدوارم در تیم جدیدش هم سربلند باشد. البته در مورد تصمیمی که گرفت، صحبت نکردم.فکر می‌کنم برای او راحت نبود. واقعا هر بازیکن دیگری هم به جای او بود، کار راحتی نداشت که باشگاهی که کل دوران فوتبالش را در آن سپری‌کرده، رها کند.

ژاوی هرناندز: از روحیه وفادارانه ایکر تقدیر می‌کنم. بازیکنانی چون او به ندرت یافت می‌‌شوند. من و او با هم رابطه دوستانه قوی‌ و طولانی‌ای داشتیم. او بسیار دوست داشتنی است.
    کاسیاس همواره با رعایت و حفظ احترام در رختکن سخنانی می‌گفت که سایر بازیکنان را بخنداند تا روحیه‌شان حفظ شود. او با انرژی و انگیزه‌های فراوان تجربیاتش را در اختیار دیگران قرار می‌داد. نمی‌دانم حالا پس از او چه کسی می‌خواهد این کارها را انجام دهد.
    کاسیاس از کلیدی‌ترین بازیکنانی بوده که می‌کوشید رابطه هواداران بارسلونا و رئال‌مادرید به خشونت کشیده نشود.

7. lonely7

lonely7 کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    رونالدو پرتغالی : ایکر، به خود می‌بالم که چندین سال توانستم در کنار تو بازی کنم. برای تو در تیم جدیدت آرزوی موفقیت بسیار دارم.

8. βℓµ€ ǥɨяℓ

βℓµ€ ǥɨяℓ کاربر متخصص

امتیاز دستاورد:
    113
    وب سایت:
    ای بابا... ای بابا...
    اکبر هم رفت؟! درسته پیر شده بود و سنش بالا رفته بود... درسته داشت مثه بوفون فسیل میشد... اما خب واقعا عکس العمل هاش حرف نداشت! رئال خیلی به اکبر مدیونه...

9. lonely7

lonely7 کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    اکبر؟!؟!؟!؟!:eek::eek:

βℓµ€ ǥɨяℓ از این پست تشکر کرده است.
  10. βℓµ€ ǥɨяℓ

βℓµ€ ǥɨяℓ کاربر متخصص

امتیاز دستاورد:
    113
    وب سایت:
    اره دیگه.... اکبر... هم به معنی بزرگ... هم همخانواده ایکر!

lonely7 از این پست تشکر کرده است.
  11. lonely7

lonely7 کاربر حرفه ای

امتیاز دستاورد:
    113
    خخخخخخخخ.........الله اکبر.......کارای خدا

βℓµ€ ǥɨяℓ از این پست تشکر کرده است.
بارگذاری...